پوشاک, مقالات

7 دلیل برای پوشیدن لباس ورزشی در باشگاه

ست لباس ورزشی زنانه | لباس ورزشی زنانه | پارچه برای لباس ورزشی

7 دلیل مهمِ پوشیدن لباس ورزشی در باشگاه

وقتی صحبت از لباس ورزشی می شود، مد را در اولویت خرید خود قرار می دهید یا راحتی؟ بسیاری از ما جایی در میانه را انتخاب می کنیم. یعنی لباس های ورزشی مدرن را انتخاب میکنیم. در این شرایط انتخاب اکثر ما لباسی است که جذب عرق بالایی داشته باشد. ما در اینجا 7 دلیل مهمِ پوشیدن لباس ورزشی در باشگاه را بررسی کرده ایم.

اگر از جمله افرادی هستید که به لباس مناسب ورزش خود اهمیتی نمی دهید باید بدانید که طبق اعتراف دانشمندان پوشیدن لباس ورزشی تأثیر مستقیم بر عملکرد ما دارد.  لباس ورزشی همچنین سطح انگیزه را بالا می برد و حتی کاهش احتمال آسیب دیدگی را در بردارد.

برای توضیح بیشتر، توصیه های نیک هریس، کارشناس برتر عملکرد انسانی که HPE Activewear را تاسیس کرده است را در مورد اینکه چگونه لباسی که برای انجام ورزش می پوشیم می تواند بر تمرین ما تأثیر بگذارد به اشتراک می گذاریم:

لباس ورزشی باشگاه | لباس ورزشی بدنسازی زنانه | لباس فیتنس | لباس ست ورزشی زنانه

1. پوشیدن لباس ورزشی در باشگاه می تواند از آسیب جلوگیری کند

خوب است بدانید،  بسیاری از آسیب های ورزشی به دلیل نبود تجهیزات مناسب از جمله لباس رخ می دهد. به هر نوع ورزشی که مشغول هستید، باید لباس آن ورزش خاص را انتخاب کنید. به دنبال چیزی باشید که محافظت کافی در برابر ضربه، فشار، یا گرمای بیش از حد داشته باشد.

توصیه می‌کنم روی لباس‌های جذب و با کیفیت خوب سرمایه‌گذاری کنید. این نوع لباس هاورزشی گردش خون و جریان خون را به قلب افزایش می‌دهد، اکسیژن مورد نیاز را به ماهیچه‌های در حال فعالیت می‌رساند. خستگی و درد را با مدیریت تجمع اسید لاکتیک کاهش می‌دهد و به بهبود قدرت و استقامت کمک می‌کند.

2. با پوشیدن لباس ورزشی در باشگاه احساس محدودیت نخواهید کرد

پارچه های سبک وزن و لباس‌های فعال با طراحی خوب باید مانند پوست دوم به نظر برسند. پوشاک ورزشی باشگاه باید بتواند این اطمینان را بدهند که در حین تمرین احساس محدودیت نمی‌کنید.

پوشیدن لباس ورزشی راحت باعث دقت و تمرکز روی ورزشی که انجام می دهید می شود. انتخاب لباسی که آزادی عمل زیادی را فراهم می کند، بسیار مهم است. هنگام انتخاب لباس تناسب اندام، به طراحی و دوخت آن توجه زیادی داشته باشید. نکته مهم در اینجا اینست که بهتر است از لباس های کاملاً پوشیده ای استفاده کنید که پوست شما را تحریک نمی کند.

3. دمای بدن را با پوشیدن لباس ورزشی تنظیم و کنترل کنید

برای ورزش های شدید در باشگاه لباس های نخی خود را نپوشید. پنبه به راحتی عرق را جذب می کند و رطوبت را حفظ می کند و باعث می شود احساس نم و سنگینی کنید.

شما باید پارچه های سبک، قابل تنفس و عرق گیر را انتخاب کنید که رطوبت را از بدن خارج کرده و احساس خشکی و راحتی به شما می دهد. پارچه‌های هوشمند مانند XT Air یا XT Air ICE نیز به تنظیم و حفظ دمای بدن شما کمک می‌کنند تا اطمینان حاصل شود که می‌توانید بهترین عملکرد خود را در نهایت راحتی انجام دهید.

4. لباس تناسب اندام می تواند عملکرد را بهبود بخشد

 بدون شک عبارت “لباسی برای موفقیت” را شنیده اید، این اصطلاح می تواند در مورد لباس هایی که در باشگاه می پوشید نیز صدق کند. پارچه‌های باکیفیت و مدرن به بدن کمک می‌کنند تا عملکرد شما را تسریع کنند و در مقابل سختی‌های تمرینات شدید مقاومت میکنند تا بهترین عملکرد را داشته باشید.

وقتی صحبت از بهبود عملکرد می شود، راحتی دوباره مهم میشود. شما باید لباس تناسب اندامی را انتخاب کنید که واقعاً برای فعالیت انتخابی شما طراحی شده است. اگر احتمالاً عرق می‌کنید، به دنبال پارچه‌های عرق‌گیر باشید که رطوبت را از بدن دور می‌کنند و به دنبال فناوری FRESHFIT باشید که در برابر  تجمع باکتری‌ها مقاومت میکند و به حفظ شادابی نیزکمک میکند.

5. پوشیدن لباس ورزشی می تواند اعتماد به نفس را افزایش دهد

«لباس می‌تواند در زندگی روزمره قدرت‌بخش باشد، و وقتی نوبت به ورزش کردن می‌رسد، به سطح اعتماد به نفس ما کمک می‌کند و عزت نفس ما را بالا می‌برد.

یک پدیده روان‌شناختی به نام «شناخت محصور» وجود دارد که نشان می‌دهد لباسی که فرد می‌پوشد می‌تواند باعث تغییرات ذهنی شود که بر عملکرد و سطح اعتماد به نفس او تأثیر مثبت می‌گذارد.

به عبارت ساده تر، وقتی خوب به نظر می رسید، احساس اعتماد به نفس بیشتری می کنید، بنابراین سرمایه گذاری روی لباس بدنسازی که به احساس خوبی می دهد می تواند به شما کمک کند تا در باشگاه احساس بهتری داشته باشید و واقعاً یک تمرین فوق العاده داشته باشید.

6. لباس ورزشی روی پوست شما تأثیر می گذارد

باید بدانید لباس های ورزشی با کیفیت پایین که اغلب ارزان هستند اکثراً پوست شما را تحریک می کند. این پارچه ها باعث ایجاد بثورات و خارش در طول تمرین می‌شود. ورزش جریان خون را به پوست شما افزایش می دهد و همچنین می تواند منجر به خارش شود. عرق کردن باعث کم آبی بدن می شود و در چنین شرایطی پوشیدن لباس های تنگ که از تنفس پوست شما جلوگیری می کند یک اشتباه بزرگ است. شستن لباس های تمرینی خود با مواد شوینده نامناسب نیز می تواند به مشکلات پوستی کمک کند.

ورزش شدید می تواند باعث انسداد غدد عرق شما شود و در نتیجه راش حرارتی خارش دار ایجاد شود.

پارچه های سبک و قابل تنفس را انتخاب کنید که پوست شما را خنک نگه می دارد.

7. پوشیدن لباس ورزشی می تواند به شما انگیزه دهد

“هیچ چیز بیشتر از یک دست لباس جدید شما را برای رفتن به باشگاه ترغیب نمیکند.

این دلایلی که در این مقاله بررسی کردیم در واقع دلایلی بود که به وسیله آن شما را متقاعد کنیم که اساساً هر لباسی نمی تواند لباس مناسب باشگاه باشد همیشه تفاوت زیادی است بین لباسی که با علم بر اینکه چه الیافی مناسب باشگاه است با لباسی که تنها استایلی مناسب را به شما می دهد وجود دارد پس اکنون زمان آنست که برای خرید لباس مناسب باشگاه خود تجدید نظر کنید و هر لباسی را برای باشگاه خود انتخاب نکنید.

از ما لباس ورزشی خود را بخواهید:

اگر همچنان دنبال یک استایل جذاب برای خودتان در باشگاه هستید و همچنان از خود می پرسید در نهایت باید در باشگاه چه بپوشید؟! وقت آنست که به فروشگاه ما سری بزنید تأیید کیفیت کارهای ما سالهای سال تجربه ما و ماشین آلات و تکنولوژی درجه یک ماست.

متأسفانه، خرید لباس بدنسازی جدید می تواند گران باشد. پس ما به شما نوید می دهیم که تخفیف های ویژه ای برای خرید غیر حضوری از سایتمان در نظر گفته ایم. رفتن به فروشگاه اینترنتی پوشاک اندیشه به شما این امکان را می دهد که خرید راحتی داشته باشید. از بین طیف گسترده ای از رنگ ها و طرح ها متناسب با ورزش و سبک زندگی خود لباس ورزشی را انتخاب کنید.

مدل های لباس فیتنس و بدن سازی

خرید ست لباس ورزشی زنانه برای باشگاه: تاپ شلوارک زنانه – آسانا

کیفیت تاپ : ویسکوز

کیفیت شلوارک : ویسکوز نیم لاکرا

رنگبندی :قرمز .گلبهی .ارغوانی  .سبز . کاربنی

"<yoastmark

ست لباس ورزشی زنانه: تاپ شلوارک زنانه – مدل سوری

کیفیت تاپ : غواصی_یکرو_پنبه

کیفیت شلوارک : فلامنت_غواصی

رنگبندی  :قرمز- مشکی فسفری- دودی کرم – سبز آبی- فسفری سرمه ای- لیمویی- گلبهی سرمه ای – بادمجونی-ذغالی- سبز سرمه ای- سرمه ای فسفری- سرخابی

خرید لباس ورزشی زنانه | لباس باشگاه زنانه | لباس فیتنس

7 دلیل مهم برای پوشیدن لباس ورزشی در باشگاه

ست تیشرت و ساق زنانه – لباس ورزشی زنانه برای باشگاه

ست تیشرت و ساق زنانه مدل چیستا

جنس ساق:پنبه – ویسکوز – لاکرا

 

ست تیشرت و ساق زنانه مدل چیستا | خرید اینترنتی لباس ست زنانه | ست لباس راحتی زنانه | خرید نیم تنه و ساق زنانه | ست لباس ورزشی زنانه
تولیدی و عمده فروشی پوشاک مشهد – برند اندیشه

لینک های مفید:

لباس پیاده روی زنانه + لباس ورزشی زنانه فضای باز

وسایل و لباس پیاده روی برای مردان + لباس ورزشی

خرید لباس تناسب اندام

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
رتبه بندی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش تمام دیدگاه ها