افتخارات ما

شرکت تولیدی پوشاک اندیشه

1394
سومین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران

سومین نمایشگاه بین المللی پوشاک تهران از تاریخ  13 الی  16 شهریور ماه 1394 ، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌ المللی تهران در فضایی بیش از ۴ هزار و ۵۰۰ مترمربع برگزار شد.

در این نمایشگاه که با حمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به همت اتحادیه صنایع پوشاک ایران، اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران، اتحادیه صنف تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک تهران و بنیاد ملی مد و لباس ایران برگزار شد ،تولید کنندگان معتبر داخلی و خارجی حضور داشتند .

1397
لوح تقدیر

اصناف یکی از بزرگ‌ترین نهادهای مدنی و چرخه‌های بزرگ اقتصادی در کشور هستند. این نهادها توسط خود مردم اداره می‌شوند و در صنعت اقتصاد، بازار و قیمت‌گذاری کالاها نقش اساسی دارند.
روز اصناف در تاریخ ملی ایران مصادف با یکم تیر ماه است. در روز اصناف مجامع امور صنفی سراسر کشور، مسئولان اتحادیه‌ها و مدیران وزارت بازرگانی و...
گرد هم می‌آیند و علاوه بر بررسی عملکرد اقتصادی اصناف گوناگون، در خصوص مشکلات صنفی تبادل نظر می‌کنند.
در پایان نیز از برترین اصناف سال که عملکرد اقتصادی عالی داشته و در اقتصاد و بازار داخلی موثر بودند تقدیر و تشکر به عمل می‌آید.
در سال ۱۳۹۷ نیز از تولیدی پوشاک اندیشه به عنوان واحد صنفی برتر تقدیر به عمل آمد. تولیدی پوشاک اندیشه در این سال جزء آن از دسته از اصنافی بود که با تولید داخلی و تولید محصولات ایرانی گامی در رشد و توسعه تولید در کشور برداشته بود.

افتخارات شرکت اندیشه
1398
جشنواره طراحی مد و لباس ترنج آموزشکده فنی و حرفه ای الزهرا (س) مشهد

مراسم افتتاحیه با حضور دکتر معظمی رییس آموزشکده الزهرا(س) و جمعی از مسئولین ،اساتید و هنردوستان حیطه ی طراحی مد و لباس استان خراسان رضوی در آذر 98 در مشهد برگزار گردید. در این مراسم مهمانانی از جمله دبیر کارگروه ساماندهی مد لباس استان خراسان رضوی ، مدیر خبرگزاری خراسان رضوی ، مدیران آموزشگاه های آزاد، مدیر کمیته برگزاری مد لباس، مدیر مجموعه بانوان کارآفرین، رییس اتحادیه صنف بانوان خیاط به همراه دبیر و مدیر کمیته ثبت آثار و طراحان و مزون داران معروف مشهد حضور داشتند .
آثار موجود در این جشنواره حدود 30 اثر بود که این تعداد، از میان 80 اثر ارسالی اولیه توسط دانشجویان آموزشکده می باشد، که پس از بررسی و بازبینی توسط هیأت داوران انتخاب گردیده است. داوری اولیه ی آثار بر اساس ویژگی ها و شاخصه های موثر در "طراحی لباس" ، "خلاقیت" و "قابلیت های دوخت" صورت گرفته است .

1398
پنجمین نمایشگاه اختصاصی ایران در تاجیکستان

پوشاک اندیشه در پنجمین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران، که در تاریخ  30 آذر تا 3 دی 1398 در شهر دوشنبه تاجیکستان برگزار شد حضور یافت .

در این نمایشگاه که از سوی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مشهد برگزار شد، شرکت های تولیدی و فعالان اقتصادی در بخش های صنایع غذایی، بهداشتی، درمانی، بخش های مختلف تولیدی، ماشین آلات کشاورزی، مصالح ساختمانی، صادرات خدمات فنی و مهندسی، فرش و لوازم خانگی، خدمات فرهنگی و… حضور خواهند داشتند .

1398
دومین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی و پوشاک

پوشاک اندیشه در دومین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی ، پوشاک ، منسوجات خانگی و تجهیزات وابسته که در تاریخ  12 تا 15 دیماه 1398 برگزار شد حضور یافت .

1398
غرفه نمونه دومین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی و پوشاک

پوشاک اندیشه در دومین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی ، پوشاک ، منسوجات خانگی و تجهیزات وابسته که در تاریخ  12 تا 15 دیماه 1398 برگزار شد به عنوان غرفه نمونه برگزیده شده است .

1399
تقدیرنامه حضور در هشتمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران

بنیاد ملی مُد و لباس جمهوری اسلامی ایران، اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران، اتحادیه صنف تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک تهران و انجمن صنایع پوشاک ایران هشتمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران را از 19 تا 22 بهمن ماه 1399 برگزار کردند و شرکت تولیدی و پوشاک اندیشه موفق به دریافت تقدیرنامه از مسئولین اجرایی گردیده است .

1399
لوح یادبود و سپاس از هشتمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران

بنیاد ملی مُد و لباس جمهوری اسلامی ایران، اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران، اتحادیه صنف تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک تهران و انجمن صنایع پوشاک ایران هشتمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران را از 19 تا 22 بهمن ماه 1399 برگزار کردند و شرکت تولیدی پوشاک اندیشه موفق به کسب لوح یادبود و سپاس از مسئولین اجرائی گردیده است .

1399
دومین جشنواره ردای گوهرشاد

دومین جشنواره ردای گوهرشاد (طراحی لباس با الهام گرفتن از دوخت های اصیل ایرانی و لباس اقوام) با هدف ارتقا کیفیت پوشش ایرانی- اسلامی، معرفی طرح های منتخب به تولید کنندگان پوشاک جهت ورود به بازار فروش، ایجاد انگیزه کارآفرینی و تولید در هنرجویان و طراحان لباس، مشارکت و هم افزایی حوزه های مختلف تولید لباس از طراح تا تولید کننده و عرضه کننده و... را برگزار می نماید. از بین 70 اثر ارسال شده به دبیرخانه جشنواره ردای گوهرشاد، 3 اثر در بخش لباس مجلسی، 3 اثر در بخش حجاب و 3 اثر در بخش لباس اجتماعی توسط هیئت داوران به عنوان آثار منتخب برگزیده شدند. با توجه به اهمیت ارائه الگوهای مناسب عفاف و حجاب، نمایشگاه ردای گوهرشاد از 21 بهمن ماه لغایت 23 بهمن ماه 1399 در فرهنگسرای بهشت مشهد برگزار گردید .