حضور موفق در نمایشگاه های بین المللی

شرکت تولیدی پوشاک اندیشه

1397

ششمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران

ششمین نمایشگاه بین المللی پوشاک تهران از تاریخ  ۱۱ الی  ۱۴ آذر ماه 1397 ، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌ المللی تهران در فضایی بیش از ۴ هزار و ۵۰۰ مترمربع برگزار شد.

در این نمایشگاه که با حمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به همت اتحادیه صنایع پوشاک ایران، اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران، اتحادیه صنف تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک تهران و بنیاد ملی مد و لباس ایران برگزار شد ،تولید کنندگان معتبر داخلی و خارجی حضور داشتند .

اهداف ششمین نمایشگاه بین المللی پوشاک تهران

این نمایشگاه  با هدف حمایت از کالاهای ایرانی در جهت تولید کالای باکیفیت ملی برگزار شد ، از دیگر اهداف برگزاری نمایشگاه

  • نمایش توانمندی های تولید کنندگان پوشاک ایرانی
  • ایجاد زمینه ی گسترش گسترش تولید ملی و برطرف کردن نیاز پوشاک داخلی
  • معرفی برند های برتر ایرانی به کشور های همسایه و فروشندگان داخلی
  • ایجاد فضای گفتگوی مستقیم با عوامل زنجیره تامین صنعت پوشاک و صنایع نساجی
  • امکان طرح ایده‌های نوین در صنعت نساجی و پوشاک با برگزاری رویداد (استارت آپی) در نمایشگاه، بود.

ادامه مطلب

1398

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران ” ایران مد 2019 “، از17 تا 20 آذرماه 1398 با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران و با نظارت اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران برپا می‌شود. اتحادیه جهانی صنعت نمایشگاهی – فرانسه (UFI ) ، انجمن بین‌المللی نمایشگاه‌ها و رویدادها (IAEE) ، انجمن صنفی برگزارکنندگان نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران ( IEOA ) و انجمن صنفی کارفرمائی غرفه سازان تهران(ESBAT) در برپایی این رویداد همکاری خواهند داشت. همچنین از فعالین اقتصادی کشورهای عراق، افغانستان، قطر، عمان، جمهوری آذربایجان، ارمنستان، قزاقستان و فدراسیون روسیه جهت بازدید از این نمایشگاه دعوت به عمل آمده است.

ادامه مطلب

1398

پنجمین نمایشگاه اختصاصی ایران در تاجیکستان

پوشاک اندیشه در پنجمین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران، که در تاریخ  30 آذر تا 3 دی 1398 در شهر دوشنبه تاجیکستان برگزار شد حضور یافت .

در این نمایشگاه که از سوی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مشهد برگزار شد، شرکت های تولیدی و فعالان اقتصادی در بخش های صنایع غذایی، بهداشتی، درمانی، بخش های مختلف تولیدی، ماشین آلات کشاورزی، مصالح ساختمانی، صادرات خدمات فنی و مهندسی، فرش و لوازم خانگی، خدمات فرهنگی و… حضور خواهند داشتند .

ادامه مطلب

1399

هشتمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران

بنیاد ملی مُد و لباس جمهوری اسلامی ایران، اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران، اتحادیه صنف تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک تهران و انجمن صنایع پوشاک ایران هشتمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران را از 19 تا 22 بهمن ماه 1399 برگزار کردند .
گروه های کالایی در این نمایشگاه شامل :
– پوشاک زنانه
– پوشاک مردانه
– پوشاک بچه گانه
– پارچه
– لوازم و قطعات وابسته

شرکت در نمایشگاه نمایشی از توانمندی ، ابتکار ، خلاقیت و قدرت  تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک میباشد، با شرکت در نمایشگاه یک تولید کننده پوشاک به راحتی میتواند با مشتریانش ارتباط برقرار کند و نیاز های بازار را بسنجد و در زمینه ی گسترش موثر تولید گام موثر و اساسی بردارد.

ادامه مطلب