پوشاک, مقالات

برند پوشاک ورزشی

برند پوشاک ورزشی،لباس ورزشی مردانه، ست تیشرت شلوار ورزشی مردانه

برند پوشاک ورزشی

 افزایش علاقه و مشارکت در فعالیت های ورزشی جهت سلامتی و حفظ تناسب اندام  منجر به افزایش علاقه و مشارکت در ورزش در میان مردم است. به همین علت بسیاری از بانوان و آقایان به طور کامل به باشگاه ها و مسابقات پیوسته اند. در این مقاله سعی می کنیم شما را با یکی از برندهای پوشاک ورزشی آشنا کنیم.

این حرکت عظیم سبب شد تا برند های لباس از این فرصت برای بهبود و معرفی پوشاک با کیفیت بهتر ، کفش و وسایل ورزشی استفاده کنند و رقابت زیادی در تولید لباس های با کیفیت تر بوجود آمد .

رقابت برند های پوشاک ورزشی

مانتو اسپرت،مانتو ورزشی زنانه،مانتو مشکی دخترانه،مانتو اسپرت جدید

 این شیوه ی زندگی ، به برند ها و مارک ها اجازه میدهد تا جهت وفاداری بیشتر مشتریانشان تلاش بیشتری نمایند و چه بسا گوی رقابت را از دیگر همتایان خود بربایند.

معمولا مارک های ورزشی توسط افراد برجسته تبلیغ می شوند. همچنین مواد و فن آوری الیاف جدید باعث کاهش بیشتر بوی عرق، کشش پذیری برای مطابقت با شکل بدن، قدرت تنفس و حفاظت از خاک و محیط زیست است. اگر تولید کنندگان این نکات را مد نظر قرار دهند محبوبیت بالایی کسب خواهند کرد .

البته برخی از ویژگی های منحصر بفرد مانند ضد آب بودن ، بی بو بودن و … اگر با فناوری های نوین و بدون خطر نباشد سبب بروز مشکلاتی خواهد گشت. علاوه بر آن برای محیط زست نیز مناسب نیست و سبب دگرگونی هایی در آن میشود. این دگرگونی ها حاصل مواد شیمیایی شامل رنگ ها و حلال ها و مواد شیمیایی پلی فلوئوروژن است که برای ایجاد رطوبت مقاوم در برابر آب و روغن و لکه ها استفاده می شود.

تاثیر الیاف طبیعی در تولید لباس ورزشی برند اندیشه

 

 اگر از الیافی که شامل ویژگی های مثبت فوق بوده – (کاهش بیشتر بوی عرق کردن، کشش پذیری برای مطابقت با شکل بدن، قدرت تنفس که اجازه میدهد هوا در داخل و خارج جریان یابد، و حفاظت از خاک و محیط زیست است ) – که این الیاف شامل الیاف طبیعی کاملا ارگانیک میباشد استفاده کنیم علاوه بر راحتی و کاهش تعریق سلامتی محیط زیست نیز تضمین است ، اما عموما هر الیافی که غیر طبیعی باشد اثرات مخرب خویش را نیز دارد

با توجه به این گفتار بسیاری از تولید کنندگان پوشاک از جمله تولیدی پوشاک اندیشه برای تولید لباس های ورزشی ، ست لباس ورزشی مردانه ، ست گرمکن و شلوار ورزشی و …. از الیاف طبیعی و کاملا سازگار با محیط زیست اسفاده مینماید ، که بسیار راحت ، سبک و مقاوم است .

جنبش مد با لباس ورزشی همه کاره

امروزه  ورزش و تناسب اندام یک روند مد است که در آن لباس هایی که برای تمرینات و فعالیت های ورزشی  طراحی شده اند در مکان های دیگر مانند محل کار، مدرسه یا دیگر موارد استفاده می شود. مثلا ما معتقدیم جنبشی تحت عنوان جنبش مد با لباس ورزشی همه کاره آغاز شد. زیرا لباسهای ورزشی تناسب اندام  مانند شلوار یوگا، ساق جورابی ، کفش ورزشی، ساق شلواری و شورت ، که بعنوان لباس ورزشی طراحی شده اند اینروز ها از سالن های ورزشی خارج شده و بعنوان لباس روزمره از آنان استفاده می شود . بنابراین لباس ورزشی  می تواند به عنوان یک جنبش مد مدنظر باشد. این لباس ها توسط مواد نساجی جهت کارایی بهتر در محیط های ورزشی بهبود یافته است.

زمینه ی جنبش مد لباس ورزشی همه کاره

تحقیقات نشان می دهد که جنبش مد لباس ورزشی همه کاره به این دلیل اتفاق افتاد که مردم می توانستند آنرا برای چندین فعالیت بپوشند بدون نیاز به تغییر آن. اینروز ها این اعتقاد به اینکه لباس ورزشی باید صرفا عملکردی و راحت باشد و نه شیک طرفداران زیادی پیدا کرده است. نوآوری در پارچه ، فن آوری های نوین و پیشرفت های قابل تاملی که در صنعت نساجی رخ داده سبب بهبود عملکرد لباس ها شده است. پوشاک و کفش ورزشی دارای قدرت تنفس میباشند، سبک وزن و گاهاً ضد آب می باشند.

لباس ورزشی برند اندیشه ، لباس ورزشی همه کاره

میتوان گفت سلطنت لباس های جین رو به پایان است، هرچند هنوز طرفداران خاص خود را دارد. امروزه بیشتر مردم رو به لباس های راحت و شیک آوردند. لباس ورزشی اندیشه از قاعده ی جنبش مد لباس ورزشی مستثنی نبوده و بسبب راحتی ، سبکی ، طراحی مناسب و.. از محیط های ورزشی فراتر نهاده و بعنوان ست لباس راحتی به خانه ها راه یافته است .

لباس های ورزشی اندیشه همچون : تیشرت شلوار مردانه ورزشی ، گرم کن و شلوار ورزشی ، سویشرت و شلوار ورزشی ، شلوار ، شلوارک و … علاوه بر محیط های ورزشی بعنوان لباس راحتی نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

ست پوشاک ورزشی برند اندیشه مد روز

تاپ شلوارک زنانه و مردانه
یکی از لباس های مناسب باشگاه تیشرت شلوار و تاپ شلوارک است که در رنگ ها و طرح های مختلف وجود دارد. بنظر می آید شلوارک انتخاب بسیاری از مردان نیست در این شرایط بهتر است از تیشرت شلوار و یا تاپ شلوار استفاده کنند.

برند پوشاک ورزشی،لباس ورزشی زنانه، ست تاپ شلوارک ورزشی مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه

همانطور که گفتیم بهترین لباس و پر طرفدار ترین لباس ست تیشرت شلوار است. برخی از روزها که در باشگاه احساس سرما میکنید بهتر است از سویشرت ورزشی استفاده کنید تا بیمار نشوید. هودی شلوار مدل آیریک,خرید ست هودی شلوار مردانه,هودی یونیسکس مردانه و زنانه,هودی شلوار مردانه,ست یونیسکس هودی شلوار,ست هودی شلوار,

ست تیشرت شلوار مردانه و زنانه

بهترین جنس لباس ورزشی لباس پنبه ای است، شرکت اندیشه بهترین تیشرت شلوار را از این پارچه تهیه کرده است .از تیشرت شلوار هم میتوان در ورزش های هوازی در بیرون محل کار استفاده کرد هم میتوان در باشگاه به عنوان لباس مناسب باشگاه استفاده کرد.

 

مطالب مرتبط