پارچه شناسی, مقالات

5 پارچه ی پلی استر برای لباس ورزشی

5 پارچه ی پلی استر برای لباس ورزشی

5 پارچه ی پلی استر برای لباس ورزشی

پلی استر پارچه ای مناسب برای لباس ورزشی است ، ما در این مطلب  5 تا از بهترین انواع پلی استر برای تولید لباس ورزشی مردانه و لباس ورزشی زنانه را معرفی میکنیم .همچنین مزایای لباس ورزشی پلی استر را بیان میکنیم .
بسیاری از افراد با هدف افزایش آمادگی جسمانی و داشتن تناسب اندام ورزش می‌کنند؛ با این حال ورزش علاوه بر فواید جسمانی فواید ذهنی و مغزی زیادی نیز دارد ، در واقع ورزش کارایی مغزی را افزایش می‌دهد .
سویشرت شلوار ورزشی مردانه ، 5 پارچه ی پلی استر برای لباس ورزشی

همانقدر که ورزش مهم است و ضامن سلامتی افراد میباشد ، لباس ورزشکار نیز باید بسیار خوب و باکیفیت باشد ، لباس ورزشی باید در برابر فشار و ضربه بسیار مقاوم باشد ،برای دستیابی به این مهم امروزه از مواد مصنوعی برای ترمیم لباس های ورزشی استفاده میشود تا کارایی بهتری داشته باشد .
اگر شما به انجام ورزش های روزانه و تمرینات ورزشی سبک مشغول هستید توصیه میکنیم تا  لباس ورزشی پنبه ای بخرید ، زیرا لباس ورزشی پنبه ای علاوه بر ویژگی هایی همچون قدرت تنفس ، ضدآلرژی ، مقاوم و … باکتری ها در الیاف آن رشد نمیکنند و در نتیجه بدون استفاده از مواد شیمایی لباس ورزشی ایده آلی خواهید داشت ؛ اما اگر بصورت حرفه ای و ساعت های مداوم ورزش میکنید ادامه ی این مطلب را از دست ندهید .

 

خرید آنلاین لباس ورزشی

1-پلی استر تر ریسی شده یا پلی استر Moisture Wicking

این پارچه بهترین نوع پارچه برای لباس ورزشی ورزشکارانی است که خواهان دوام لباس های تیمی با کیفیت بالا بدون به خطر انداختن آرامش شخصی خویش هستند. این نوع پارچه اجازه می دهد تا رطویت ناشی از عرق کردن به راحتی تبخیر شود و بدن خشک بماند.

2- پارچه پلی استر دورو در تولید لباس ورزشی مردانه و زنانه

پلی استر دورو بافته شده پارچه انتخابی برای تیم هایی است که لباس های ورزشی بسیار با دوام میخواهند.

3- مش پلی استر یا توری پلی استری

پارچه مش اجازه می دهد تا هوا  در لباس جریان پیدا کند ، هوا سریعا به پوست انتقال می یابد و بدن به حداکثر خنک کنندگی میرسد. با این حال، این پارچه مانند پارچه هایی که قبلا ذکر شد، با دوام نیست.

4- پوشاک ورزشی پلی استر پنبه

این پارچه ها مشابه لباس های  100٪  پنبه است، اما دارای مزایای متعددی است. علاوه بر تنفس و راحتی، آنها به مراتب کمتر چروک میشوند و در اثر شستوشو کوچک نمیشوند .همچنین لباس ورزشی پلی استر پنبه ای اغلب نسبت به لباس های معمولی شیک تر است.

5-پلی استر Air-Knit

پلی استر Air-Knit (بافتنی ) :  این پارچه، بر خلاف پلی استر دورو، دارای سوراخ های کوچک است که اجازه می دهد تا جریان هوا ببراحتی در آن برقرار شود .
در حالی که این پارچه ها گران هستند، اما برای تیم هایی که لباس های ورزشی با بالاترین کیفیت را میخواهند، ارزش بالایی دارند. یک لباس باید به ورزشکار اجازه دهد تا براحتی حرکات ورزشی را انجام دهد و هیچ آسیبی به وی نرساند .
برای خرید عمده لباس ورزشی مردانه و زنانه ، تیشرت شلوار مردانه ، بلوز شلوار مردانه ورزشی ، سویشرت شلوار ورزشی مردانه و زنانه کلیک کنید .