مقالات

8 مدل ژاکت بافت برای زمستان

8 مدل ژاکت بافت برای زمستان

8 مدل ژاکت بافت برای زمستان

جالب است بدانید که محققان ثابت کرده اند ، بافتنی باعث کاهش فشار خون و تنظیم ضربان قلب میشود ، علاوه براین تاثیر زیادی بر جسم و روان دارد ، به عبارت دیگر بافتنی نوعی آرامش عمومی برای بدن به دنبال دارد و از بروز بسیاری از بیماری ها جلوگیری میکند . آیا شما هم عاشق بافتنی و خلق لباس های جدید با هنر خودتان هستید ؟ پس بیایید زمستان امسال را کمی متفاوت تر باشیم و لباس های بافتنی را خودمان ببافیم ، در این مطلب من 8 مدل ژاکت بافت برای زمستان را پیدا کرده ام که میتواند برای کارتان الها بخش باشد .

1- ژاکت کش باف پشمی

آیا شما یک بافنده ی باتجربه هستید که ترجیح می دهید بجای خرید لباس زمستانی و یا دوختن آنها از مهارت خود استفاده کنید ؟ خوب ، اگر به دنبال ایجاد جزئیات و طرح دادن به ژاکت خود هستید ، این مدل ژاکت میتواند الگوی مناسبی برای شما باشد!

ژاکت بافتنی

2- هودی بافت

مدل های هودی بسیار پرطرفدار هستند ، اگر شما هم میخواهید یکی از آنها را میتوانید از مدل آن استفاده کنید و آنرا ببافید ، زیبایی جذابیت و منحصر بفرد بودن این مدل لباس به راحتی در آن هویداست .
توصیه میکنم از رنگ های زیبای پاییزی و زمستانی برای بافتن آن استفاده کنید ، این رنگ ها شامل : رنگ خردلی ، رنگ شرابی ، رنگ شتری ، رنگ قرمز و … خواهد بود .

ژاکت بافت 1

ست هودی و شلوار مردانه – ست سویشرت شلوار مردانه


3-ژاکت قلاب بافی کشی

اگر شما هم عاشق مدل های لباس قلاب بافی کشی هستید ، پیشنهاد میکنم از این مدل لباس الهام بگیرید .
ژاکت بافت گلی

8 مدل ژاکت بافت برای زمستان


4- ژاکت کش باف پشمی شمالی

اگر میخواهید یک ژاکت کش بافت ، با بافت محکم داشته باشید ، توصیه میکنم این مدل زیبا را امتحان کنید ،

ژاکت بافتنی بلند

8 مدل ژاکت بافت برای زمستان


5- ژاکت کش باف پشمی جلو باز

اگر هیچکدام از مواردی که در بالا معرفی کردیم را نمی پسندید ، این مدل را امتحان کنید ، این مدل میتواند تغییر شگرفی در نوع پوشش شما ایجاد کند .
هم نوع بافت و هم مدل آن جذاب و همه پسند است ، از رنگ های یشمی ، زرشکی ، کرم ، خاکستری و ..میتوانید استفاده کنید .

ژاکت کش باف پشمی جلو باز

6- ژاکت کش باف پشمی زیبا

 این ژاکت کش باف پشمی و زیبا را به شکلی راحت تر از آنچه به نظر می رسد ، نگاه کنید ، این مدل ژاکت جدید و متفاوت است و همچنین بافت راحت تری دارد  .
ژاکت بافت دخترونه

8 مدل ژاکت بافت برای زمستان


7. ژاکت قلاب بافی 4 ساعته

اگر در یک مکان گرم تری زندگی میکنید ، و به مدل های شل بافت علاقه مند هستید ، این ژاکت را میتوانید در کمتر از 4 ساعت ببافید ، این مدل بیشتر زنجیره بافی است و اصلا کار سختی نیست .

ژاکت بافتنی

8 مدل ژاکت بافت برای زمستان


خرید عمده ی بلوز شلوار مردانه

 

8- هودی بافت یقه آرشال

این مدل بافت دخترانه بسیار زیبا و جذاب است ، درست است زمان زیادی را برای بافتش میطلبد اما در نهایت همان چیزی خواهد بود که دنبال آن بودید .
اگر علاقه ای به رنگی بودنش ندارید و مییخواهید یک هودی بافت یقه آرشال ساده داشته باشید ، میتوانید آنرا بصورت تک رنگ ببافید ، بعنوان مثال رنگ طوسی یا بادمجانی و … .

ژاکت بافت

8 مدل ژاکت بافت برای زمستان

برای خرید عمده ی هودی کلیک کنید .

معرفی منبع  و مطالب مرتبط :

این مطلب توسط تولیدی و عمده فروشی پوشاک مشهد اندیشه تهیه ی شده است ، اندیشه بزرگترین تولیدی پوشاک زمستانی مردانه و زنانه ، پوشاک ورزشی مردانه و زنانه ، لباس تابستانی پنبه ای مردانه و زنانه و … می باشد .