پوشاک, مقالات

8 روش عالی برای جذب مشتری

چگونه یک فروشگاه داشته باشیم, 8 روش عالی برای جذب مشتری,چگونه به بهترین روش مشتری جذب کنیم,بهترین راه برای جذب فروش, چگونه با مشتری صحبت کنیم

8 روش عالی برای جذب مشتری

ترفند افزایش فروش پوشاک : حتما تا حالا باخود گفته اید چطور یک فروشنده موفق شوم؟ درپاسخ باید بگویم فروشندگان لباس روزانه با قشرهای مختلفی روبه رو میشوند و برای برخورد مناسب و در شان و شخصیتشان باید کاملا برخود مسلط باشند و روحیه ای شاد داشته باشند تا درصورت برخورد تند یاد نامناسب مشتری از کوره در نرود و متانت خویش را حفظ کند ؛ همچنین تفاوت در سلیقه ها و خلق و خو – مد و بسیاری از ویژگی های دیگر میطلبد که فروشنده راه کار هایی را یاد داشته باشد تا بتواند حتی رهگذری که از جلوی فروشگاه او عبور میکند را به یک مشتری تبدیل کند .ما در اینجا 8 روش عالی برای جذب مشتری را بطور مختصر توضیح میدهیم .

8 روش عالی برای جذب مشتری,چگونه به بهترین روش مشتری جذب کنیم,بهترین راه برای جذب فروش

8 روش عالی برای جذب مشتری

فروشنده ی موفق پوشاک چه کسی است ؟

1- اطلاعات کافی درباره ی محصولات فروشگاهتان داشته باشید:

فقط دانستن اطلاعات پایه مانند سایز و جنس و مدل برای یک فروشنده کافی نیست بلکه شما باید تلاش کنید تا اطلاعات کافی درباره ی  خواص الیاف تشکیل دهنده و یا نحوه ی تولید یک پوشاک داشته باشید .این راز موفقیت کسانیست که از فروشندگی توانسته اند کسب و کار حرفه ای راه اندازی کنند ،  هر چه دانش شما فراتر می رود شما برای فروش محصولتان شانس بیشتری دارید .

8 روش عالی برای جذب مشتری,چگونه به بهترین روش مشتری جذب کنیم,بهترین راه برای جذب فروش, چگونه با مشتری صحبت کنیم

8 روش عالی برای جذب مشتری

۲-تنوع و تفاوت در محصولاتتان ، بطور کلی متفاوت باشید

خودم وقتی وارد فروشگاه میشوم اول به تنوع و رنگبندی های موجود توجه میکنم  و این ویژگی برای همه همینطور خواهد بود ولی متاسفانه در بیشتر فروشگاه ها محصولاتشان ازجهت تنوع کاملا شبیه هم هستند و بعضا دو فروشگاه تمام اجناسشان مانند هم هستند .

ولی بهتر است گاهی با تولید کنندگان در ارتباط باشید و محصولاتشان را بازدید کنید زیرا عمده فروشان پوشاک طبق سلیقه خود کالاهای تولید کنندگان را انتخاب کرده و با احتساب سود به فروش آن می  پردازند.

۳-سود کمتر فروش بیشتر

این مورد را فقط کسی میتواند درک کند که تجربه داشته باشد ..مطمئن باشید که اگر شما روی این موضوع تمرکز کنید چه بسا میتوانید تمام مشتریان رقبای خود را ازآن خود کنید و این شاید بعدا با خودتان بگویید سود کمتر برابر است با سود بیشتر .

۴- کیفیت محصولاتتان را بالا ببرید

درست است که رقابت امری مهم برای یک فروشگاه است ولی کیفیت از اهمیت بیشتری برخوردار است. مرغوبیت یک لباس ، باعث می شود که نام فروشگاه بر سر زبان ها بیافتد و موقعیت مناسبی را برای فروشنده ایجاد نماید.

اگر کیفیت کارتان بالا باشد مشتریان خاص خودتان را پیدا خواهید کرد .

۵- بگذارید مشتری راحت باشد

سعی نکنید  با دوره کردن مشتری محصولتان را بفروشید. شاید این روش گاهی جواب بدهد ولی بعضی مشتری هایتان رابرای همیشه ازدست خواهید داد البته اشتباه نکنید ، راهنمایی و ایجاد حس خوب با کلمات مناسب خیلی با این بحث فرق دارد. معذب کردن مشتری یعنی ایجاد الزام برای خرید و بیش از اندازه سخنوری کردن.

8 روش عالی برای جذب مشتری,چگونه به بهترین روش مشتری جذب کنیم,بهترین راه برای جذب فروش, چگونه با مشتری صحبت کنیم

8 روش عالی برای جذب مشتری

۶-فروشگاهی شیک و زیبا داشته باشید

سعی کنید در چینش فروشگاهتان دقت کافی داشته باشید و از افراد با تجربه مشورت بگیرید. چینش یک فروشگاه از اولویت هایی است که تأثیر زیادی روی فروش می گذارد. استفاده از متد های روانشانسی می تواند کمک شایانی به این کار نماید. نکته زیر هم می تواند به شما در این امر کمک کند.

چگونه یک فروشگاه داشته باشیم, 8 روش عالی برای جذب مشتری,چگونه به بهترین روش مشتری جذب کنیم,بهترین راه برای جذب فروش, چگونه با مشتری صحبت کنیم

8 روش عالی برای جذب مشتری

۷ خود را جای مشتری بگذارید

اگر می خواهید فروشنده ی کاملی باشید ، کافیست خود را جای مشتری فرض کنید . زمانی که وارد یک فروشگاه می شوید چه مواردی نظر شما را جلب می کند ؟دوست دارید فروشنده چطور با شما رفتار کند ؟ چه نوع چینشی به شما در انتخابتان کمک می کند؟ البته پاسخ  این سوالات در مردان و زنان همیشه مشترک نیست و توصیه می شود از جنس مخالفتان هم این سوالات را بپرسید .

۸- خلاق باشید

شما نیز اگر به فروشگاهی مراجعه نمایید و ابتکار جالبی در فروشگاه مشاهده کنید ، شک نکنید نام فروشگاه در ذهن شما هک خواهد شد و در خرید بعدی ، اولین جایی که به ذهنتان برای خربد خطور کند ، همان فروشگاه می باشد. پس با خلاقیت دو هیچ جلو خواهید افتاد. کافیست با خود خلوت کرده و از هوش سرشار خود ایده های جدید را استخراج نمایید.

8 ترفند افزایش فروش پوشاک

البته انچه یک فروشنده باید بداند خیلی فراتر از این است و برای موفقیت حتما باید با اصول و تکنیک های فروشندگی و بسیاری مسائل دیگر اشنایی داشته باشد ؛ شرکت تولید پوشاک مشهد اندیشه برند برتر پوشاک راحتی و اسپرت برایتان ارزوی موفقیت و سربلندی میکند .

خرید عمده پوشاک مردانه و زنانه برند اندیشه

شرکت تولید پوشاک اندیشه برند برتر پوشاک اسپرت و راحتی ، بزرگترین تولیدی و عمده فروشی پوشاک اسپرت مردانه و زنانه ، ست تیشرت شلوار مردانه ، ست کاپشن شلوار مردانه ، بلوز شلوار مردانه پاییزه ، لباس راحتی مخصوص فصل می باشد .

از دیگر محصولات برند اندیشه میتوان موارد زیر را برای فروش معرفی نمود :

خرید لباس ست مردانه و زنانه : ست تیشرت شلوار مردانه – زنانه ، ست هودی مردانه و زنانه ، ست سویشرت شلوار مردانه و زنانه ، ست تیشرت مردانه و زنانه و …

خرید لباس ورزشی مردانه و زنانه : انواع لباس ورزشی شامل : تیشرت و ساق ورزشی ، نیم تنه و ساق ورزشی ، بلوز و شلوار ورزشی ، سویشرت شلوار ورزشی مردانه و زنانه ، ست تاپ شلوارک ورزشی ، ست تیشرت شلوار ورزشی و … .

خرید لباس راحتی مردانه و زنانه : لباس راحتی نیز شامل بلوز شلوار راحتی مردانه ، بلوز و پیژامه ، کت و پیژامه کلاسیک ، شلوار راحتی و … می باشد .