استایل ، مد ، فشن ، ترند, مقالات

6 راه برای پوشیدن رنگ های تابستانی

6 راه برای پوشیدن رنگ های تابستانی

6 راه برای پوشیدن رنگ های تابستانی

شما در تابستان با یک پالت رنگ بسیار لطیف اما شگفت انگیز در ارتباط هستید ، اما بهترین رنگ برای تابستان کدام است ، شما در در تابستان کدام رنگ ها را انتخاب میکنید ؟در این پست 6 راه برای پوشیدن رنگ های تابستانی پیشنهاد میدهیم .

همانطور که بسیاری از ما می دانیم ، ترکیب رنگ ها گاهی وحشتناک است ، زیرا اکثرا ایده ی بسیار کمی درباره ی چگونگی ترکیب رنگ ها داریم .

اینکه شما میخواهید از کدام دسته از رنگ های پالت رنگی استفاده کنید بسیتگی به خودتان دارد ، هر رنگ جامد شامل طیف های بسیاری است که برای تن پوست های مختلف آنرا مناسب میکند .

رنگ های توصیه شده ی ما شامل رنگ های روشن ، رنگ های خنثی و چند رنگ تیره است ، که نحوه ی پوشیدن این رنگ ها ممکن است کمی دشوار باشد ، بنابراین بیایید کل فرایند تجزیه و تحلیل رنگ را ساده کنیم و آن را گام به گام انجام دهیم.

نحوه ی استفاده از رنگ های تابستانی

اگر چه در نگاه اول ، پالت تابستانی عمدتاً از آبی و صورتی تشکیل شده است ،اما طیف گسترده ای از این دو رنگ وجود دارد که ممکن است کاملاً متفاوت باشند ؛ از شرابی گرفته تا صورتی چرک و رنگ آبی روشن تا رنگ نیلی.

از دیگر رنگ ها میتوان سبز روشن ، یشمی ، بنفش روشن ، خاکستری ، دودی و .. اشاره کرد .

1- تن در تن

یکی از زیباترین روش های پوشیدن رنگ های تابستانی پوشیدن چندین تن از یک رنگ در کنار هم است.

تابستان ها معمولاً با رنگ هایی از یک تن ، بسیار خارق العاده به نظر می رسند ؛ به جای اینکه یک یا دو رنگ با کنتراست بالا را جفت کنند ، چندین تن از یک رنگ را با هم بپوشید .

6 راه برای پوشیدن رنگ های تابستانی - لباس هایی از یک تن

6 راه برای پوشیدن رنگ های تابستانی

2- افزودن یک رنگ اضافی

اگرچه پالت تابستانی از نظر طبیعت نرمتر و روشن تر از پالت سه فصل دیگر است ، اما هنوز هم نوسان زیادی وجود دارد.

بنابراین اگر آماده اضافه کردن کنتراست بیشتر هستید ، یک رنگ بسیار شاد مثل قرمز آلبالویی یا زرشکی را به لباس رنگ خنثی خود اضافه کنید .

همچنین یک لباس تابستانی آبی روشن یا خاکستری یخی بسیار نظر حرفه ای می رسد ، می توانید آنها را با رنگ سفید  ترکیب کنید.

در واقع اضافه کردن یک رنگ روشن به تن لباس خود ، نشان دهنده ی جسارت و شهامت شما بوده و نشان خواهد داد از اعتماد بنفس بالایی برخوردارید .

رنگ های غیرمعمول تر را فراموش نکنید ، یک سایه ی تیره از سبز یشمی یا آلویی می تواند ظاهر لباس شما را به طور کامل تغییر دهد و آن را گاه به گاه و بازیگوش تر جلوه دهد.

نکته مهمی که باید بخاطر بسپارید این است که چه نگاه شما کلاسیک ، اسپرت ، دخترانه ، بیرون از خانه باشد یا عاشقانه ، می توانید به هر نگاهی که می خواهید برسید .

6 راه برای پوشیدن رنگ های تابستانی

6 راه برای پوشیدن رنگ های تابستانی

3- نحوه پوشیدن لباس های چاپ دار در تابستان

لباس های چاپ دار و طرح های زیبا در تابستان خود را به خوبی نشان میدهد – ترکیبی آسان از رنگ های تونی پالت شما. چقدر زیبا میشود سایه هایی از یک تن رنگ را بپوشید که یکی از آنها چاپ و طرح داشته باشد، این روشی است که رنگ های تابستانی را بخوبی کنار هم جمع میکند .

رنگ آمیزی شما نرم و لطیف است و بهتر است از افزودن رنگ های گرم خودداری کنید. به ویژه ، از رنگ های طلایی و قهوه ای و رنگ های گرم عمیق خودداری کنید ، رنگ هایی مثل خاکی و مشکی  می تواند واقعاً سنگین باشد.

لباس های چاپدار و طرحدار در تابستان

6 راه برای پوشیدن رنگ های تابستانی

4- نحوه استفاده از اکسسوری در تابستان ، شال و روسری با رنگ های تابستانی

لوازم جانبی دوست شما هستند و می توانند یک لایه دیگر از رنگ را به استایل شما اضافه کنند تا  به چهره شما درخشش ببخشد. فقط کافی است پالت رنگ خود را دنبال کنید.

غالباً در تابستان ترجیح می دهید رنگهای کم تحرک مانند آبی روشن و سفید بپوشید . بنابراین گردنبندها و روسری ها می توانند یک راه عالی برای اضافه کردن اسپلش رنگ به لباس شما و نزدیک کردن آن به چهره شما باشند.

جواهرات نقره و مرواریدهای سفید ، به چهره شما نور می بخشد. اگر هیچ رنگ زردی در پالت رنگ تابستانی خود ندارید ، سعی کنید از طلای زرد خودداری کنید.

5 – آیا همه چیزهایی که می پوشم باید با پالت من مطابقت داشته باشد؟

بله و خیر! در ابتدا در مورد رنگ های اطراف صورت خود فکر کنید که باعث درخشش پوست و درخشش چشم شما می شود. بنابراین شال ، روسری ، آرایش شما باعث روشن شدن پوست شما میشود .

اما برای استفاده هرچه بیشتر و بهتر از تجزیه و تحلیل رنگ خود در تابستان ، پس از مدت طولانی یک کمد لباس و هماهنگ را ایجاد کنید که روشی راحت برای انتخاب لباس را به شما ارائه می دهد.

البته نیازی به تغییر گسترده در سبک لباس شما نیست ، فقط کافی است لباس ها را با رنگ های بهتر جایگزین کنید .

6- رنگهای تابستانی بپوشید اما به سلیقه ی خودتان

این بسیار مهم است که هنگامی که پالت رنگ خود را انتخاب کردید ، از پوشیدن لباس و رنگ آن لذت ببرید ، انتخاب رنگ یک اجبار نیست که حتما به آن پایبند باشید .

بنابراین در مطابقت دادن رنگ ها سلیقه خود و سبک شخصی خود را فراموش نکنید .

مردم به طور غریزی متوجه می شوند که پالت رنگی شامل بسیاری از موارد مورد علاقه شانا خواهد بود و باید وقت خود را صرف آن کنند و از این روند کار لذت ببرند.

معرفی برند :

تولید پوشاک اندیشه ، بزرگترین تولید کننده ی پوشاک تابستانی زنانه و مردانه می باشد ، محصولات تابستانی زنانه شامل ست بلوز شلوار تابستانی زنانه ، ست تیشرت شلوار زنانه ، ست تاپ شلوارک تابستانی زنانه ، سرهمی زنانه و دیگر محصولات تابستانی زنانه است که در رنگ های بسیار شاد و زیبا تولید شده است .
علاوه بر پوشاک زنانه پوشاک تابستانی مردانه ، شامل ست لباس راحتی مردانه ، ست لباس ورزشی مردانه تابستانی ، ست لباس خواب تابستانی و .. می باشد .
برای خرید پوشاک تابستانی برند اندیشه کلیک کنید .