پوشاک, مقالات

5 مدل تیشرت ورزشی مردانه

5 مدل تیشرت ورزشی مردانه

5 مدل تیشرت ورزشی مردانه

5 مدل تیشرت ورزشی مردانه برند اندیشه ویکی پدیا ( تی‌شرت (به انگلیسی: t-shirt یا tee shirt) نوعی لباس است که برای پوشاندن بالاتنه به کار می‌رود. معمولاً تی‌شرت‌ها دکمه و یقه ندارند و آستین‌های کوتاهی دارند.

تی‌شرت‌ها در اصل برای پوشش زیر (زیر لباس) استفاده می‌شدند اما در حال حاضر اغلب به عنوان جداگانه و تنهایی بدون لباس‌های دیگر استفاده می‌گردد . اغلب تی‌شرت‌ها امروزه مزین به عکس‌هایی برای تبلیغات و بیان ایده یا ترکیبی از هر دو به همراه کلمات قابل درک و هنری هستند. تی شرت‌ها لباس‌هایی معروفند که در سراسر دنیا استفاده می‌شوند. )

ویژگی های تیشرت مردانه

همه ما دوست داریم که هم از نظر ظاهری خوب به نظر برسیم و هم خودمان احساس خوبی نسبت به خودمان داشته باشیم،  در ادامه ویژگی های تیشرت مردانه را با هم مرور خواهیم کرد ، و به بیان اینکه هر نوع تیشرتی برای چه افرادی مناسب است میپردازیم .

تیشرت ورزشی مردانه برند اندیشه

  1. یقه : یقه ی تیشرت خیلی مهم است ، سعی کنید تیشرتی را انتخاب کنید که تا حد امکان یقه ی جمع و جور تری داشته باشد و همچنین زیاد ضخیم نباشد که اذیت شوید.
  2. آستین : آستین های تیشرت همیشه باید تا روی بازو هایتان برسد ، هر چقدر آستین ها بلند تر باشد شما کمتر در معرض اشعه های مضر خورشید ثرار میگیرید اگر بتوانید یک بلوز مردانه نخی بخرید از همه بهتر است .
  3. قد : قد تیشرت یا پولو نباید خیلی بلند باشد که زیپ را کاملا بپوشاند ، باید نیمی از زیپ شلوار را بپوشاند .
  4. افراد چاق : اگر شکم بزرگی دارید تیشرت خیلی تنگ نخرید که که تمام قسمت های برجسته بدن شما را لو میدهد .
  5. افراد لاغر : اگر بیش از حد هم لاغر هستید، تیشرت خیلی تنگ را انتخاب نکنید ، خیلی گشاد هم توصیه نمیشود ، بهتر است تیشرت کمی گشاد باشد تا بدن شما را بی عیب و نقص نشان دهد.

بهترین پارچه ها برای تیشرت

  1. پارچه ی پلی استر : پلی استر یک انتخاب ارزان است .
  2. پارچه پنبه : پارچه هم نقش مهمی ایفا می کند. بیشتر تولید کنندگان پیراهن مردانه ،تیشرت و بلوز شلوار مردانه در سراسر جهان از پنبه و کتانی خالص استفاده می کنند تا لباس های خود را  تولید کنند. 
  3. پارچه ی ابریشم :ابریشم نرم و راحت است هرچند من برای فصل گرم سال و برای تیشرت ورزشی آن را پیشنهاد نمیکنم .
  4. تیشرت کتانی مردانه : لباس های زیادی وجود دارند که از گیاه کتان تولید میشوند ، مانند شلوار کتان مردانه ، شلوارک کتان مردانه ، تیشرت کتانی مردانه و …  ، به دلیل تنفس بودن و خاصیت سبک بودن آن ، انتخاب بسیار مناسبی برای لباس تابستانی مردانه و زنانه  است.
  5. تیشرت لاکرا : لاکرا شناخته شده ترین نام است ، اما در واقع یک لیفت افزودنی به دیگر پارچه ها است ، استفاده از آن برای کشش بیشتر است و به دلیل سهولت در حرکت بیش از هر چیز در لباس ورزشی مردانه و زنانه وجود دارد.

انتخاب رنگ تیشرت

رنگ تیشرت نیز بسار مهم است ، مسلما برای فصل های گرم سال باید از رنگ های تیره دوری کنیم و با رنگ های روشن همراه شویم بهترین رنگ برای این لباس تابستان مردانه تیشرت مردانه سفید ، لیمویی ، صورتی و دیگر رنگ های روشن است .همچنین اگر علم رنگ درمانی را نیز بدانیم میتوانیم لباسی بخریم که در درمان بیماری ها نیز به یاری ما بیاید .

مدل های تیشرت مردانه برند اندیشه

1- تیشرت پنبه ای مردانه مدل کاپیتان

ؤ

2- تیشرت مردانه پنبه – پلی استر مدل سورن

تیشرت مردانه پنبه - پلی استر مدل سورن

3- تیشرت پنبه ای مردانه مدل اسلیم فیت

تیشرت پنبه ای مردانه مدل اسلیم فیت

4- تیشرت ملانژ مردانه

5- تیشرت مدل راسا

تیشرت مدل راسا,تیشرت مردانه,پولوشرت مردانه

 

خرید تیشرت مردانه برند اندیشه