آموزش های ساده و کاربردی, مقالات

7 ترفند برای خرید لباس با کیفیت بالا

شلوار زنانه - مدل پرنیان | خرید شلوار زنانه | شلوار راحتی زنانه | فروش عمده ی شلوار زنانه | خرید اینترنتی شلوار زنانه در مشهد | عمده فروشی پوشاک زنانه | تولیدی پوشاک زنانه

7 ترفند برای خرید لباس با کیفیت بالا

این روز ها کالاهای زیادی توسط تولیدی و عمده فروشی لباس روانه ی بازار میشود. که تشخیص کیفیت بالای برخی از لباس را غیرممکن میکند. هنگام خرید، ما به دنبال خرید محصولات با کیفیت هستیم. لباس های باکیفیت بعد از چند بار شستن آن، شکل آن ها تغیر نمیکند. اگر چه هر لباسی دارای یک برچسب است که نشان میدهد از چه پارچه ای ساخته شده است. گاهی اوقات ما لباس هایی را می خریم که ما را متقاعد کرده اند با کیفیت بالا است. اما متوجه می شویم که واقعا اینطور نیست. بنابراین، برای جلوگیری از چنین شرایطی، ما امروز به شما آموزش میدهیم. چگونه با 5 ترفند برای خرید لباس با کیفیت بالا  بتوانید خریدی عالی و بی نقص داشته باشید.

5 ترفند برای خرید لباس با کیفیت بالا

5 ترفند برای خرید لباس با کیفیت بالا

لباس های باکیفیت چه ویژگی هایی دارند

 1- اولین ترفند برای خرید لباس باکیفیت، بررسی پارچه است.

برای اینکار کیفیت پارچه را بررسی کنید. اگر لباسی را پیدا کردید و فروشنده می گوید از 100٪ پنبه ساخته شده است، فورا نسبت به پرداخت هزینه اقدام نکنید. بهتر است کمی فکر کنید پنبه ی 100 درصد خیلی زود چروک میشود. بنابراین کمی لباس را در دست خود فشار دهید اگر تغییر زیادی مشاهده نکردید بهتر است منصرف شوید.
البته ذکر این نکته نیز الزامی است. بهتر است الیاف پنبه را بطور 100 درصد خرید نکنید. بلکه بهتر است با مخلوط درصد کمی از مواد مصنوعی استفاده شود تا از چروک شدن بیش از حد آن جلوگیری شود .
بسیاری از تولید ی ها و عمده فروشی های پوشاک  امروزه روی تولید لباس های ارگانیک پنبه ای سرمایه گزاری کرده اند ، استفاده از پنبه ارگانیک و یا پنبه با مخلوط کمی از موارد دیگر برای تولید لباس ورزشی مردانه و لباس ورزشی زنانه ، لباس راحتی مردانه و زنانه و لباس های رسمی استفاده میشود.
انتخاب پارچه همیشه بوده است، شما هر لباسی که میخواهید بخرید. ابتدا باید پارچه را بررسی کنید.

2-درز های لباس را با دقت نگاه کنید

یکی دیگر از ترفند ها برای خرید لباس با کیفیت بالا بررسی درز های لباس است. اگر یک تیشرت شلوار مردانه یا بلوز شلوار راحتی مردانه کشی را برای خرید انتخاب کرده اید. روی درز های آن دقت کنید، درز ها را کمی بکشید. اگر لباس کشی باشد و درز ها به راحتی باز شود و نخ دوخت نمایان شود. نشان دهنده ی ضعف کیفیت است. زیرا لباس های کشی دارای بخیه های ضخیم و متراکم است.
دوخت لباس نیز بسیار مهم است، دوخت های منظم و تمیز نشان دهنده ی اهمیت دادن تولید کننده ی لباس برای تولید لباس موردنظر است. پس میتوان نتیجه گرفت که کیفیت لباس در این تولیدی های پوشاک بسیار مهم بوده است.

3- یکی از ترفند های خرید لباس باکیفیت بررسی دمپا شلوار و پایین دامن لباس است

دمپا شلوار نباید خیلی کوچک گرفته شده باشد. دوخت دمپا را دقت کنید که صاف و بدون انحراف باشد. هنچنین برای پایین دامن هر لباسی که آن را خریده اید دقت کنید. نامرتب بودن پایین دامن لباس بیشترین تاثیر را نامرتب نشان دادن شخص دارد.

4- ترفند های بررسی زیپ لباس برای خرید لباس باکیفیت

زیپ لباس را باز و بسته کنید ، اطمینان حاصل کنید که نرم و راحت باز و بسته میشود. همچنین دقت کنید که دندانه ها روی هم قرار بگیرید و پایه های زیپ کوتاه و بلند نباشد.

5- برای خرید لباس باکیفیت بالا دکمه ها و جا دکمه ها را بررسی کنید

اگر لباس مورد نظر که  میخواهید آن را خرید کنید دارای دکمه است. مطمئن شوید که دکمه ها به اندازه ی کافی محکم و ایمن هستند و رنگ ها ثایت است و زود از بین نمی رود. علاوه بر این، جادکمه را با دقت بررسی کنید و مطمئن شوید که تمیز و مرتب دوخته شده باشد. دارای نخ های اضافی آویز نباشد و دکمه و جا دکمه با هم ست هستند.

6- ترفند بررسی رنگ لباس برای خرید لباس باکیفیت بالا

ترفند های زیادی وجود دارد برای اینکه لباسی که میخرید رنگ پس میدهد یاخیر؟ شما برای اینکار میتوانید یک دستمال کاغذی را روی لایه ای از لباس چند بار بکشید، اگر لباس رنگ بدهد براحتی مشخص میشود.

همچنین  برای لباس های کتان و جین میتوانید درز های داخلی و قسمت های داخلی لباس را بررسی کنید. هرگونه تفاوت رنگ میتواند هشدار دهنده باشد.

7- ترفند تشخص پرز شدن لباس و پرز گرفتن لباس

گاهی با یک نگاه اصلا نمیتوانید تشخیص بدهید که لباس پرز میشود یا خیر. اما اگر با دقت به بافت پارچه نگاه کنید متوجه تار و پود پارچه میشوید. پارچه هایی که تار و پود ضعیفی دارند با کوچکترین برخورد نخ کش یا پرز میشوند. همچنین میتوانید در قسمت هایی از لباس مانند داخل جیب با کشیدن ناخن روی آن کیفیت پارچه را بررسی کنید

خرید لباس باکیفیت مردانه و زنانه برند اندیشه

تولید پوشاک اندیشه، متنوع ترین لباس های زنانه و مردانه باکیفیت بالا و قیمت مناسب را تولید میکند. انواع لباس مردانه شامل تیشرت شلوار مردانه، بلوز شلوار مردانه، ست هودی و شلوار مردانه و … و همچنین انواع لباس زنانه مانند تیشرت شلوار زنانه، تیشرت ساق زنانه، نیم تنه و ساق زنانه و … را تولید میکند.

ازخرید خود لذت ببرید. فروشگاه آنلاین پوشاک اندیشه