استایل ، مد ، فشن ، ترند, مقالات, نکاتی پیرامون رنگ لباس

13 استایل قرمز برای مردان

استایل قرمز برای مردان, تیشرت قرمز مردانه

13 استایل قرمز برای مردان

مردان عموما رنگ قرمز نمیپوشند ، مگر اینکه طرفدار تیم خاصی باشند . نه به این دلیل که قرمز جذاب نیست (کاملاً برعکس) ، بلکه به دلیل اینکه رنگی خاص است. ما دراینجا 13 استایل قرمز برای مردان را معرفی میکنیم .

قرمز یک رنگ اصلی است ،همچنین بسیار جذاب است ، مطالعات نشان میدهد که رنگ قرمز مردان را جذاب تر نشان میدهد . و همچنین ورزشکارانی که لباس قرمز میپوشند ، بیشتر پیروز می شوند و سطح تستوسترون بالاتری دارند .

هیچ رنگ دیگری از نظر نمادین به اندازه یقرمز غنی نیست. در چین ، رنگ قرمز با خوش شانسی و رفاه همراه است. همزمان  این رنگ خون ، خطر و هوس است.

لباس قرمز برای مردان

پوشیدن رنگ قرمز همیشه موضوعی است که باید به دقت مورد توجه قرار گیرد. زیرا این رنگ توجه را به خود جلب می کند و همیشه با رنگ های دیگر بخوبی ست نمیشود  ، بنابراین در مورد چگونگی ست کردن لباس قرمز خود توجه زیادی داشته باشید .

 رنگ های روشن تر مانند قرمز رنگ های خنثی یا تیره کمتر تصور می شود  ، اگر از پوشیدن رنگ قرمز اطمینان دارید ، به دنبال یک هودی قرمز یا کت قرمز بروید ، اما اگر خیلی ازپوشیدن این رنگ مطمئن نیستید ، از آن به مقادیر کمتری در استایل خود استفاده کنید  مانند یک تیشرت قرمز زیر پیراهن سفید .

به محض انتخاب چیزی قرمز از کمد لباس ، همه چیزهایی که در ادامه انتخاب میشوند باید خنثی و یا تیره باشند ، زیرا شما یک قطعه برجسته واقعی دارید ، بنابراین بقیه لباس را خنثی کنید و اجازه دهید تنها همان رنگ به چشم بیاید .

همچنین رنگ پوست خود را نیز در نظر بگیرید . “اگر پوست زیتونی دارید ، به احتمال زیاد یک قرمز تیره برای شما مناسب است. اما اگر پوستی سفید یخی و موی تیره دارید ، رنگ قرمز روشن را انتخاب کنید.

رنگ هایی که با قرمز مطابقت دارند

قرمز می تواند ست خوبی با رنگ مشکی باشد .

رنگ های قرمز تیره بهترین عملکرد را دارند . هنگام پوشیدن قرمز از رنگ های روشن و پاستلی جلوگیری کنید .

سعی کنید قرمز را با رنگ های خنثی بپوشید ، اما شاید دلتان بخواهد کاملا قرمز باشید ، برای اینکار می توانید سایه های مختلف قرمز را با یکدیگر لایه بندی کنید – مثلاً یک پیراهن شرابی با یک شلوار قابل اعتماد زرشکی .

1- کت قرمز

13 استایل قرمز برای مردان

13 استایل قرمز برای مردان

پوشیدن رنگ قرمز در فضای باز آسانتر از خانه است. پوشیدن کت قرمز یکی از طبیعی ترین روش های پوشیدن این رنگ می باشد.

یک کت زمستانی قرمز ، سلطه گرانه و  جسورانه است.

aquascutum zara canali Weekend Offender

2- پیراهن قرمز

پیراهن قرمز مردانه

13 استایل قرمز برای مردان

همه پیراهن های قرمز برابر نیستند بعضی رنگ ها روشنتر و برخی تیره تر هستند ،  به اصل لباس پوشیدن خود پایبند باشید ، پیراهن قرمز  را با یک شلوار مشکی یا شلوار جین بپوشید .

3- تیشرت قرمز

تیشرت قرمز,تیشرت جودون مردانه, استایل قرمز برای مردان

 

تی شرت متنوع ترین روش پوشیدن رنگ قرمز را ارائه می دهد زیرا یا آن را به تنهایی میپوشید یا به عنوان لایه زیر دیگر لباس ها استفاده می کنید.

تیشرت خود را با شلوار جین ، شلوار سفید یا مشکی بپوشید ، همچنین میتوانید تیشرت قرمز را با کفش قرمز ست کنید ؛ برای این تیپ بهتر است شلوار مشکی بپوشید .

4- لباس بافت قرمز

ژاکت قرمز مردانه

13 استایل قرمز برای مردان

یکی از ساده ترین روش های پوشیدن رنگ قرمز  ، لباس بافت ( ژیله قرمز ، ژاکت یا سویشرت بافت ) زرشکی است که بهتر است برای پاییز و زمستان در کمد شما باشد .

5- کت بلند قرمز

کت قرمز مردانه,استایل مردانه قرمز

 

در زمستان پوشیدن یک پالتوی قرمز همره با شلوار مشکی و چکمه میتواند یک انتخاب زیرکانه باشد .

6- بلوز قرمز

بلوز قرمز,بلوز قرمز مردانه,استایل قرمز برای آقایان

بلوز قرمز یکی از مورد اعتمادترین لباس های مردانه است ، برای فصل پاییز و زمستان حداقل یک مورد را در کمد خود داشته باشید .

7- کفش قرمز

کفش قرمز مردانه,استایل قرمز مردانه

کفش های قرمز با وجود اینکه یکی از کوچکترین اجزای لباس هستند ، ممکن است استایل شما را بهم بزند ، بنابراین در پوشیدن آن دقت کنید .

asos farfetch next j crew

8- شلوارک قرمز

شلوارک قرمز مردانه

13 استایل قرمز برای مردان

اگرچه شاید یک مورد برای داخل شهر نباشد  ، یک شلوارک کوتاه قرمز می تواند به عنوان بخشی از استایل شما در تعطیلات یا در منزل باشد .

شلوارک با رنگ قرمز روشن را امتحان کنید و لباس هایرنگ خنثی بپوشید  ، هرچند غیر قابل انکار جسورانه است ، اما در ظاهر شما یک تفاوت ایجاد می کنند که به شما اطمینان می دهد در میان جمع متمایز شوید.

9- شلوار قرمز

شلوار قرمز مردانه,استایل قرمز برای مردان

نظرسنجی YouGov در سال 2013 نشان داد که مردم از مردان با شلوار قرمز بیزار هستند. اما این سبک تنها مخصوص کسانی نیست که می خواهند تصویری از ثروتمند بودن خود ارائه دهند.

پوشیدن یک شلوار قرمز در استایل خیابانی خود امتحان کنید .

tommy hilfiger brooks brothers bershka pull and bear

10- کت و شلوار قرمز

کت و شلوار قرمز مردانه

 

دو قرمز بهتر از یک قرمز است ،با کت و شلوار غیر رسمی قرمز یک استایل بینظیر برای مهمانی بسازید . اگر رسمیپوش هستید نیز میتوانید یک کت و شلوار رسمی قرمز را انتخاب کنید ، این یک انتخاب بسیار جسورانه است .

11- کراوات قرمز

کراوات قرمز

13 استایل قرمز برای مردان

اگر دقت کرده باشید ترامپ اکثر مواقع از کراوات قرمز استفاده میکنند ، من اعتقاد دارم که ترامپ بیشتر اقدامات خود را بر اساس ترفندهای روانشناختی انجام میدهد . به همین دلیل است که او می داند قرمز رنگ قدرت ، تسلط و پیروزی است  ، این راهی است  مطمئن برای آگاهی دادن به مردم که او مسئول است .

برای انتخاب کراوات اولین چیزی که باید در ذهن داشته باشید پارچه است. هنگام انتخاب رنگهای جیغ بهتر است از پارچه های براق مانند ابریشم خودداری شود زیرا می توانند ارزان به نظر برسند. در عوض ، چیزی مانند پشم را انتخاب کنید. سپس به سادگی با یک پیراهن سفید یا آبی ، با یک کت و شلوار زغال سنگی یا لباس سرمه ای ست کنید .

12- جوراب های قرمز

جوراب قرمز برای مردان

13 استایل قرمز برای مردان

ازپوشیدن جوراب قرمز معمولا زیاد استقبال نمیشود ، اما میتوانید آنرا با لباس های خود بپوشید .

13-دستمال جیبی قرمز

بعضی از مردان از  پوشیدن کت و شلوار لذت می برند . شما میتوانید با استفاده از یک دستمال جیبی قرمز ، ست خود را خاص کنید .

دستمال چیبی قرمز

13 استایل قرمز برای مردان

برخی از محصولات اندیشه که در آن از رنگ قرمز استفاده شده است  :

ست تیشرت شلوار مردانه ( تیشرت یا شلوار قرمز / زرشکی )

بلوز شلوار مردانه ( بلوز یا شلوار قرمز / زرشکی )

ست هودی و شلوار مردانه

ست کاپشن شلوار مردانه

ست بلوز پیژامه

تیشرت پنبه ای مردانه قرمز

سویشرت و کاپشن مردانه

سبک های شلوار قرمز
تاثیر رنگ قرمز در صنعت مد و پوشاک

 

مطالب مرتبط