پوشاک, مقالات

پیراهن دکمه دار زنانه

پیراهن دکمه دار زنانه

پیراهن دکمه دار زنانه

اگر به دنبال یک پیراهن عالی هستید تا بتوانید به کمد خود اضافه کنید ، پیراهن دکمه دار زنانه توصیه می شود این پیراهن های کلاسیک بسیار راحتند و می توان به راحتی آنها را با شلوار های جین و کتان ست کنید.
پیراهن دکمه دار زنانه
پیراهن های دکمه دار زنانه ، برای استفاده در منزل و استفاده به عنوان زیر سارافونی مجلسی بیشترین کاربرد را دارد . و بهترین نوع آن از جنس ابریشم تولید می شوند ابریشم بسیار سبک ، نرم و لطیف است.
مجموعه پیراهن های کلاسیک دکمه دار ، بهترین انتخاب در فصول گرم سال است
انتخاب بهترین مارک های مربوط به پیراهن های زنانه ، بی عیب و نقص تر هستند.

پیراهن شطرنجی زنانه

پیراهن چهارخونه زنانه

لباس های شطرنجی و جین ، یکی از برندهایی است که زیبایی ظاهری خاصی به استایل می بخشد. و به دلیل راحتی و کیفیت آن ، در کل روز پوشیدنی است.
جنس پیراهن های شطرنجی زنانه از پنبه ، پلی استر ، ویسکوز و ریون است. طرح های شطرنجی در مدلهای متنوع و رنگانگی وجود دارد که ترکیب خطوط رنگی به صورت چهارخونه ، علت اصلی جذابیت آن است.

پیراهن رسمی زنانه

پیراهن رسمی زنانه

 

مجموعه پیراهن های کلاسیک، کاملاً شیک است و همیشه پیرو مد روز است . پیراهن های رسمی زنانه از ظرافت زنانه برخوردارند و معمولا از جنس پنبه ، ویسکوز ریون ، کتان ، لیوسل و پلی استر تولید می شوند.
پوشیدن لباس های تک رنگ ، در عین سادگی استایل ، جذابیت زیادی دارد.

 پیراهن طرحدار زنانه

پیراهن طرحدار زنانه

buy > button down shirt embroidery, Up to 68% OFF

پیراهن های  گلدوزی ، زیبایی خیرکننده ای دارند گلدوزی روی لباس به دو روش دستی و ماشینی دوخته می شود ، طرح های گلدوزی آماده نیز در بازار و خرازی ها موجود هستند .

گلدوزی ها روی تیشرت ، تاپ ، مانتو ، پیراهن ، بلوز ، کت و … انجام می گیرد و تنوع طرح و رنگ و استفاده از طرح های طبیعت علت اصلی محبوبیت لباس های گلدوزی هستند .

ست پیراهن دکمه دار زنانه با شلوار جین

شومیز زنانه و پیراهن های دکمه دار به راحتی با انواع شلوار های جین ست می شوند. شلوار جین در ردیف لباس هایی قرار دارد که بیشتر لباس ها با آن مطابقت دارند . عمده فروشی پوشاک مشهد ، مواردی از ست لباس با شلوار جین را ذکر خواهد کرد :

  1. ست تیشرت مردانه و تیشرت زنانه با شلوار جین
  2. ست شومیز و شلوار جین
  3. ست لباس های زمستانی مانند : سوئیشرت مردانه و زنانه ، هودی و کاپشن با شلوار جین
  4. ست تاپ و نیم تنه با شلوار جین

مقالات مربوط به پیراهن زنانه

پیراهن های کتان زنانه

تبدیل پیراهن مردانه به لباس زنانه

تبدیل بلوز مردانه به پیراهن زنانه آستین پفی

بازگشت به لیست