پوشاک

پوشاک ورزشی و انواع پوشاک ورزشی مردانه

پوشاک ورزشی انواع پوشاک ورزشی آقایان,ست هودی و شلوار مردانه,ست ورزشی مردانه,لباس ورزشی مردانه,تولیدی پوشاک ورزشی

پوشاک ورزشی و انواع پوشاک ورزشی

اگر اهل ورزش هستید یا اینکه به طور حرفه‌ای ورزش را دنبال می‌کنید این نکته را نیز می‌دانید که پوشاک ورزشی یک اصل مهم در برنامه ورزشی شماست و در صورت نداشتن پوشاک ورزشی مناسب در روند ورزش شما مشکل پیش خواهد آمد. اما پوشاک ورزشی و انواع پوشاک ورزشی مردانه مناسب چه ویژگی‌هایی دارد؟

تیشرت و شلوار مردانه مدل آگومان,ست تیشرت و شلوار اسپرت,پوشاک اندیشه,پوشاک ورزشی و انواع پوشاک ورزشی مردانه,لباس ورزشی مردانه,لباس اسپرت مردانه,ست اسپرت مردانه

پوشاک ورزشی و انواع پوشاک ورزشی مردانه دارای ویژگی‌های خاصی هستند که در حین ورزش به بدن آسیب نرسانند و مانع ورزشکار نباشند. ما در اینجا به برخی از این ویژگی‌ها اشاره خواهیم کرد.

لباسی برای حفظ سلامتی

این نکته بسیار مهم است که لباس ورزشی شما حافظ سلامتی شما باشد و حین ورزش به شما آسیبی نرساند، به طور مثال هنگام ورزش کردن بدن تعریق زیادی دارد و اگر لباس شما نتواند عرق را از خود عبور دهد پوست شما آسیب خواهد دید.

 

سبک و سریع!

پوشاک ورزشی باید سبک باشد تا ورزشکار هنگام ورزش و فعالیت شدید بدنی به راحتی بتواند جست و خیز داشته باشد. اگر جنس لباس از الیافی باشد که سنگین و ضمخت هستند برای ورزشکار دست و پا گیر خواهد بود.

 

احساس راحتی داشته باشد

پوشاک ورزشی که انتخاب می‌کنید باید راحت باشد  و هنگام فعالیت ورزشی مانعی برای شما ایجاد نکند. در برخی ورزشها ممکن است که لباس گشاد مانع حرکت ورزشی شود و در برخی ورزشهای دیگر لباس تنگ و چسبان ممکن است ورزشکار را اذیت کند. بنابراین باید حتما دقت کنید تا لباسی متناسب با نوع ورزش انتخاب کنید که برای شما راحت باشد.

مانع تعریق باشد

به جرئت می‌توان گفت که یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های هر لباس ورزشی این است که لباس ورزشی ما ضد تعریق باشد و بتواند عرق و رطوبت را از خود عبور دهد. در غیر این صورت به دلیل خیس شدن لباس هم لباس سنگین می‌شود و هم پوست شما دچار عرق سوختگی شده و آسیب می‌بیند.

پوشاک ورزشی و انواع پوشاک ورزشی مردانه,ست تیشرت و شلوار اسپرت,شلوار اسلش,لباس اسپرت مردانه

زیبا جلوه دادن اندام

شاید گمان کنید این فاکتور چندان اهمیتی ندارد اما در حقیقت این فاکتور نیز مهم است و شما باید لباس ورزشی را انتخاب کنید که شما را خوش‌اندام جلوه دهد چراکه این امر باعث می‌شود شما حس مثبتی دریافت کرده و بهتر به فعالیت‌های ورزشی خود ادامه دهید.

بلوز و شلوار مردانه,ست بلوز و شلوار مردانه,استایل اسپرت مردانه,پوشاک ورزشی آقایان

لباس مخصوص ورزش شما

قبل از اینکه به سراغ فروشگاه اینترنتی خرید پوشاک ورزشی بروید درباره ورزشی که می‌خواهید انجام دهید تحقیق کنید و بدانید برای این ورزش چه نوع لباسی مناسب است.

پوشاک ورزشی و انواع لباس ورزشی مردانه,لباس اسپرت مردانه,لباس ورزشی مردانه,تیشرت و شلوارک ورزشی مردانه

الیاف نرم لباس

لباس ورزشی شما باید الیاف نرمی داشته باشد تا در اثر برخورد مداوم پوست بدن با لباس و نیز باتوجه به تعریق زیاد به پوست شما آسیب نرساند.
ست بلوز و شلوار مردانه, استایل اسپرت مردانه, ست ورزشی آقایان,پوشاک ورزشی آقایان, تولیدی پوشاک اندیشه

جنس پارچه لباس

بهترین گزینه برای جنس پارچه لباس‌ها الیافط طبیعی مانند نخ و پنبه است اما در فعالیت‌های ورزشی استفاده از لباسهایی که صرفا با الیاف پنبه تولید شده‌اند مناسب نیست چرا که در صورت تعریق زیاد بدن لباس خیس و سنگین شده و مانعی برای ورزش خواهد بود.
بنابراین بهتر است لباس‌هایی را انتخاب کنید که ترکیبی از الیاف طبیعی و مصنوعی هستند مانند الیاف پلی استر که در تولید لباس‌های ورزشی بسیار کاربرد داشته  و از دوام بالایی نیز برخورددار است.

 

انواع لباس ورزشی

پوشاک ورزشی این روزها بسیار متعدد و جذاب شده است و شما می‌توانید باتوجه به فعالیت ورزشی که انجام می‌دهید و سلیقه خود لباس موردنظرتان را انتخاب کنید. در بخش پوشاک ورزشی تنوع بسیاری وجود دارد که تمامی سلایق می‌توانند پوشاک دلخواه خود را انتخاب کنند.

شلوار ورزشی

شلوارهای ورزشی و اسپرت ممکن است تنگ و جذب باشند. این دسته از شلوارها مخصوص ورزش‌های با فعالیت‌های سنگین و یا ورزش‌هایی همچون یوگا است. حتی کسانی که اهل ورزش صبحگاهی و یا دومیدانی هستند نیز از این لگ‌ها و یا شلوارهای ورزشی جذب استفاده می‌کنند.
شلوار ورزشی مردانه,شلوار اسپرت مردانه,پوشاک ورزشی آقایان,تولیدی پوشاک اندیشه

شلوارک ورزشی

بدنسازان و یا کسانی که از باشگاه‌های ورزشی استفاده می‌کنند اغلب طرفدار شلوارک‌های ورزشی هستند و از آن استفاده می‌کنند. این شلوارک‌ها اغلب از زیر زانو تا چند سانت بالای زانو بوده و یکی انتخاب مناسب برای انجام فعالیت‌های ورزشی هستند.

شورت ورزشی

شورت‌های ورزشی اغلب سبک و خنک بوده و به خوبی رطوبت را جذب می‌کنند. جنس این شورت‌ها باید به‌گونه‌ای باشد که فرد دچار عرق سوختگی نشود. و کش کمر این شورت‌ها نیز نباید طوری باشد که کمر ورزشکار تحت فشار باشد.

شورت اسپرت ورزشی,شلوارک اسپرت ورزشی,لباس ورزشی آقایان,شورت ورزشی

تیشرت ورزشی

بی‌شک تیشرت‌های ورزشی یکی از پرطرفدارترین پوشاک ورزشی و انواع پوشاک ورزشی است که نه تنها برای ورزش بلکه برای تیپ اسپرت نیز بسیار استفاده می‌شود و تمام سنین طرفدار آن هستند.

اگر می‌خواهید با جدیدترین مدلهای تیشرت 2021 آشنا شوید به این قسمت سربزنید.

تیشرت مردانه,تیشرت اسپرت مردانه,تیشرت ورزشی,پوشاک ورزشی آقایان, تولیدی پوشاک اندیشه

بلوز ورزشی

بلوزهای ورزشی نیز مانند تیشرت‌های ورزشی پرطرفدار هستند. ویژگی مهمی که تیشرت‌های ورزشی باید  داشته باشند این است که سبک باشند و رطوبت را نیز به خوبی از خود عبور دهند. همچنین بلوزها باید سایز مناسب داشته باشند نه خیلی تنگ باشند و نه خیلی بزرگ.

تاپ ورزشی

تاپ‌های ورزشی نیز محبوب و پرطرفدار هستند و هم به عنوان لباس ورزشی و هم به عنوان لباس راحتی استفاده می‌شود. تاپ‌های ورزشی بیشتر مورد استفاده هستند چراکه به دلیل نداشتن آستین آزادی عمل بیشتری برای ورزشکار فراهم می‌کنند.

تاپ و شورت مردانه,تاپ مردانه,استایل اسپرت مردانه,پوشاک ورزشی آقایان

در تولیدی پوشاک اندیشه ما انواعی از لباس‌های ورزشی مردانه و حتی لباس ورزشی زنانه را با بهترین کیفیت تولید می‌کنیم. همانطور که در مقاله مطالعه کردید تمام ویژگی‌های لازم برای یک لباس ورزشی مناسب در تولید ژوشاک ورزشی و انواع پوشاک ورزشی رعایت شده است.

در اینجا به معرفی بخشی از محصولات ورزشی و راحتی مردانه تولیدی پوشاک اندیشه می‌پردازیم:

  • تیشرت شلوار ورزشی مردانه
  • تیشرت و شلوارک ورزشی مردانه
  •  تاپ و شلوارک ورزشی
  • شلوار اسپرت مردانه
  • شلوارک مردانه
  • پوشاک تیشرت ورزشی مردانه
  • تیشرت جودون مردانه
  • تیشرت ورزشی مردانه
  • پیژامه مردانه
  • شلوار راحتی مردانه

مطالب مرتبط