پوشاک, مقالات

پوشاک برند در ایران

پوشاک برند در ایران

پوشاک برند در ایران

پوشاک برند در ایران: صنعت پوشاک در ایران از رونق خوبی برخوردار نیست و روزهای خوبی را نمی‌گذراند. دلیل اصلی این موضوع قاچاق و واردات بی رویه ی پوشاک است ، اما با وجود سیل واردات به داخل برخی از تولید کنندگان تلاش میکنند تا پوشاک ایرانی از رونق نیفتد و برند های پوشاک ایرانی جای خود را در بازار باز کنند .

 

برند برتر پوشاک ایرانی  از جمله میتوان به شهر مشهد اشاره نمود که با تلاش فراوان و بی وقفه ی مردم ، شرکت های تولید پوشاک کوچک و بزرگ توانسته در رونق تولید پوشاک ایرانی سهمی داشته باشد .

میتوان به جرات گفت که بسیاری از پوشاک وارداتی بسیار بی کیفیت هستند اما بخاطر تبلیغات بی رویه ی برند های خارجی و بی کیفیت معرفی کردن پوشاک داخلی خریداران پوشاک به سوی پوشاک خارجی سوق پیدا میکنند .

کدام برند های پوشاک با کیفیت تر هستند

بلوز مردانه و زنانه ،پوشاک برند در ایران،پوشاک برند،لباس برند در ایران،برند برتر لباس ،برند پوشاک، برند های پوشاک ایرانی،اندیشه

بسیاری از مردم هنگامی که یک لباس باکیفیت می بینند ، میگویند : « کار ترک است ؟ » این سخن نشان دهنده ی محبوبیت و مثبت اندیشی مردم نسبت به پوشاک ترکی است ، اما باید بگوییم که این روزها برند های پوشاک ایرانی در تلاشند تا جای خود را در بین برند های محبوب جهانی باز کنند و بسیاری از برند های ایرانی توانایی رقابت با برند های معروف را دارند و حتی از برخی از برند های خارجی پیشی می گیرند .

تنها دلیل اینکه هنوز هم مردم دنبال برند های خارجی هستند میتواند تبلیغات انبوه برند های خارجی و یا کم بودن تبلیغات برند های داخلی باشد .

جایگاه صنعت پوشاک ایران

تا سال های اخیر عمده ی پوشاک ایران از کشور های ترکیه و چین و دیگر کشور های تولید کننده ی پوشاک تامین میشد ، اما با پیشرفت صنعت پوشاک و احتمام مردم به تولید ملی ؛ صنعت پوشاک در ایران پیشرفت های چشم گیری داشته بطوری که شهر مشهد بعنوان قطب تولید پوشاک ایران معرفی شده و پوشاک در این شهر بعنوان سوغات آن معرفی شده است .

داستان تولید پوشاک در ایران و تلاش برای جلوگیری از واردات بی رویه پوشاک به داخل کشور آنقدر جدی هست که حسین اوزترک گفت : « در بازدید هایی که از صنعت پوشاک ایران داشته ام به این نکته پی برده ام که صنعت پوشاک ایران از استعداد و ظرفیت های بسیار خوبی برخوردار است و باید توسعه کافی در این بخش صورت بگیرد » . که نشانی برای اقتدار و پیشرفت صنعت پوشاک و نساجی ایران است .

ست بلوز و شلوار مردانه/لباس ست مردانه / لباس ورزشی مردانه / لباس راحتی زنانه

تولید پوشاک مشهد اندیشه

تولیدی و عمده فروشی پوشاک اندیشه برند برتر پوشاک راحتی و اسپرت در ایران می باشد ، این تولیدی در زمینه ی تولید لباس راحتی مردانه ، لباس راحتی زنانه و لباس ورزشی مردانه ، لباس ورزشی زنانه فعالیت دارد .

از جمله محصولا این شرکت به موارد زیر اشاره کرد :

  1. لباس راحتی مردانه و زنانه
  2. ست لباس ورزشی مردانه و زنانه
  3. لباس خواب مردانه
  4.  انواع بلوز ، تیشرت و تاپ زنانه و مردانه
  5. شلوارک و شلوار مردانه و زنانه
  6.  مدل‌های جذاب ست لباس تابستانی مردانه و زنانه
  7. انواع ست لباس زمستانی مردانه و زنانه
  8. مدل‌های مختلف لباس پاییزه مردانه و زنانه
  9. انواع ست لباس بهاره مردانه و زنانه

برای خرید عمده ی پوشاک در مشهد کلیک کنید .

فهرست برند های پوشاک ایرانی

از برند های معروف پوشاک ایرانی میتوان به : برک ، گراد ، ماکسیم ، اریکا ، اندیشه  و … اشاره کرد ؛ در ادامه لیستی از برند های ایرانی را در اختیار شما خواننده ی گرامی قرار دهیم .