پوشاک, مقالات

نکاتی در مورد پوشیدن کت و سارافون

نکاتی در مورد پوشیدن کت و سارافون

نکاتی در مورد پوشیدن کت و سارافون

کت و سارافون از لباس هایی است که آن را می توان در مجالس رسمی ، نیمه رسمی و گاه به گاه پوشید. اما نکاتی در مورد پوشیدن کت و سارافون وجود دارد که توجه به آنها استایلی زیبا و شیک برایمان خلق خواهد نمود. در این مقاله برای شما نکاتی درمورد پوشیدن کت و سارافون خواهیم گفت.

نکاتی در مورد پوشیدن کت و سارافون

انتخاب مناسب کت و سارافون

 1. بهتر است هم کت و هم سارافون از یک پارچه یک شکل و یک رنگ انتخاب نشود
 2. برای سارافون بهتر است از پارچه های طرح دار بخصوص پارچه های گلدار دخترانه استفاده کنید .
 3. برای کت بهتر است از پارچه های ساده و از جنس نسبتا شق و رق که خوب روی تن بایستد استفاده کنید .
 4. اگر می خواهید سارافون کت را به جا مانتو خارج از خانه بپوشید بهتر است از سارافون های بلند و کت های نه چندان جذب و کوتاه استفاده کنید .
 5. در فصل های گرم می توانید کیف و کفش رسمی زنانه و غیر اسپورت را به همراه یک جوراب شلواری ضخیم ست کنید .
 6. به عنوان شال و روسری همراه این سارافون کت بهتر است از مدل های ساده ست یا متضاد رنگ سارافون دامن استفاده کنید .
 7. برای فصل های گرم سال مثل بهار و تابستان از جنس ها ی نخی و خنک رنگ های شاد ترو گرم تر مثل گل گلی های شاد استفاده کنید .
 8. به عنوان کفش به همراه سارافون کت میتوانید در پاییز و زمستان از بوت های بلند استفاده کنید .
 9. بهتر است یا کت یا سارافون از یک پارچه نقش و نگار دار انتخاب شود و دیگری از یک پارچه ساده به رنگ زمینه پارچه طرح دار
 10. استفاده از پارچه های کتان و مخمل بخصوص مخمل کبریتی برای دوخت سارافون کت پاییزه مناسب است .

کت و سارافون در چه مکان هایی مناسب است؟

 1. گاهی مهمانی ها دو دور هم های دوستانه و خانوادگی بیرون از خانه مثلا در رستوارن ، کافی شاپ و یا حتی پارک و طبیعت برگزار میشود در این گونه مواقع شما در واقع به یک مهمانی دعوت شده اید ولی نمیتوانید لباس مهمانی بپوشید چون در فضای باز حضور دارید ولی میتوانید با پوشیدن لباس هایی مثل سارافون کت و سارافون دامن لباسی بپوشید که به اندازه مانتو رسمی نیست و در عین حال شیک و زیبا و مجلسی به نظر میرسد.
 2. مجالس مختلط ، بانوان ایرانی را به این فکر وا می دارد که علاوه بر حجاب کامل ، شیک ، زیبا و رسمی به نظر برسند. به همین دلیل استفاده از کت و سارافون ، گزینه ی مناسبی برای مهمانی های مختلط می باشد.
 3. برای دورهمی های کوتاه و عید دیدنی شاید چندان مناسب نباشد که شما با رسیدن به خانه میزبان بخواهید تعویض لباس کنید یا مانتو خود را عوض کنید اما می توانید یک سارافون شیک و دخترانه به سلیقه خود به همراه کت بپوشید و به محض رسیدن به خانه میزبان کت خود را در آورده و با یک سارافون شیک و خاص استایل زیبایی در مهمانی و عید دیدنی داشته باشید.
 4. مانتو ، یک لباس رسمی زنانه است که برای پوشش خارج از خانه انتخاب می شود تا حضور اجتماعی خانم ها راحت تر انجام شود ، انواع سارافون کت و سارافون دامن و حتی جلیقه دامن می تواند جایگزین خوبی برای کسانی باشد که دوست دارند در انتخاب لباس همیشه خاص و متفاوت به نظر برسند.

معرفی منبع:

عمده فروشی پوشاک مشهد ، برند برتر تولید لباس راحتی مردانه و زنانه ، لباس خواب مردانه و زنانه ، انواع لباس ورزشی مردانه و زنانه ،انواع ست خانوادگی ، تیشرت شلوار مردانه و زنانه ، تاپ شلوارک مردانه و زنانه ، شلوارک کتان مردانه ، انواع تیشرت های چاپی مردانه و زنانه و … در این مطلب ، نکاتی در مورد پوشیدن کت و سارافون را به اشتراک گذاشته است.

مطالب مرتبط:

زیر سارافونی

مدل های سارافون

سارافون زنانه و دخترانه