پوشاک, مقالات

ملزومات مد پاییزی مردان

ملزومات مد پاییزی مردان

پاییز فصل لایه بندی است. ما در این مطلب تمامی ملزومات مد پاییزی مردان را طبقه بندی کرده و عنوان خواهیم کرد ،

ملزومات مد پاییزی مردان, پالتو بارونی پاییزی مردانه, استایل پاییزی مردانه
1- بلوز پاییز مردانه – ژاکت  مردانه و  کت پاییزی مردانه

برای اینکه گرم تر بمانید از سیستم لایه بندی استفاده کنید ، بنابراین داشتن بلوز یا ژلکت در کمد پاییزی الزامی می باشد ، پوشیدن بلوز پاییز مردانه از جنس پنبه با رنگ های تیره توصیه میشود .

اما از آنجا که در این فصل از لایه بندی استفاده میشود خود را مجبور به پوشیدن بلوز یا ژاکت خیلی کلفت و خشن نکنید ، با پوشیدن چند لایه نازک تر نیز میتوان هوا را بین لایه های لباس گیر انداخت و گرم ماند .

ملزومات مد پاییزی مردان, استایل زمستانی مردانه, استایل پاییزی مردانه, کت و ژاکت مردانه, کلاه و شال گردن مردانه

2- کاپشن نخی ضد آب

کاپشن های نخی ضد آب برای باران های متوسط و همچنین نسیم های خنک پاییزی توصیه میشود ، در واقع این لباس مانند چتری برای بالاتنه شما عمل خواهد کرد .

کاپشن نخی ضد آب, کاپشن مردانه, استایل پاییزی مردانه

3- کت چرمی

هیچ چیز مانند یک کت چرمی برای فصل پاییز مناسب نیست ، کت چرمی استایلی منحصر بفرد و خاص می آفریند ، اگر قصد خرید یک کت چرم دارید حتما کت چرم اصل بخرید تا بتوانید در طول سال های زیادی آنرا بپوشید .

ملزومات مد پاییزی مردانه, کاپشن مردانه, کاپشن چرم مردانه, استایل پاییزی مردانه

4- ژاکت پشمی گرم

داشتن یک ژاکت پشمی کیتواند شما را در روز های سرد پاییزی محافظت کند ، همچنین میتوانید آنرا در زمستان بعنوان یک لایه لباس زیر کاپشن چرم خود بپوشید .

ژاکت پاییزی مردانه, استایل پاییزی مردانه, ژاکت پشمی مردانه

5- اورشرت Overshirt

برای روزهای سرد بسیار جذاب است و با همه چیز قابل لایه بندی است.

اورشرت Overshirths

6-  پیراهن ( هنلی ) Henley

بطور کلی هنلی شرت برای مد مردان است و برای زنان نیز گاهی استفاده میشود ، این لباس دارای 3 تا 5 دکمه در یقه است ، معمولا  از پنبه یا از ترکیب پنبه – پلی استر تولید میشود .

پیراهن ( هنلی ) Henley

7- سویشرت مردانه

سویشرت یکی از لباس های معمولی است که معمولا همه ی خانم ها و آقایان یکی از آنرا در کمد لباس خود دارند ، با این لباس میتوانید بسیار شیک و جذاب بنظر برسید ، همچنین میتوانید ست سویشرت شلوار مردانه و یا ست سویشرت شلوار زنانه برند اندیشه را خریداری کنید .

هودی شلوار یونیسکس مدل آبدوس | خرید هودی شلوار مردانه زنانه | خرید اینترنتی هودی شلوار مردانه زنانه | هودی شلوار مردانه زنانه | هودی ست مردانه و زنانه |

8- هودی مردانه

هودی از آن دسته لباس هایی است که معمولا طرفداران خاص خود را دارد ، هودی معمولا از پشم خالص یا ترکیبی از پنبه و پلی استر است ، پوشیدن یک هودی به تنهایی یا زیر یک کت بلند میتواند عالی بنظر برسد .

برای خرید هودی مردانه کلیک کنید .

9- شلوار جین

شلوار جین را حتما در کمد لباس پاییزی خود جای بدهید ، این لباس نتنها هیچگاه از مد نمیرود بلکه شما را گرم نگه خواهد داشت .

شلوار جین مردانه

10 – شلوار پشمی

لباس های پشمی ایده ی خوبی برای فصل پاییز و زمستان هستند ، مخصوصا در مناطقی که هوا بشدت سرد میشود حتما شلوار پشمی داشته باشید .

11- کت و شلوار

اگر کارمند هستید یا در محیط های رسمی و اداری حضور دارید ، توصیه میکنم برای فصل پاییز و زمستان یک دست کت و شلوار پشمی یا فاستونی داشته باشید .

کت و شلوار مردانه

12- جوراب پشمی

جوراب پشمی

13- بوت و چکمه

برای فصل پاییز و زمستان از خرید چکمه قافل نباشید ، علاوه براینکه شما را گرم نگه میدارد ، با دیگر لباس هایتان نگاهی شیک و جذاب میسازد .

استایل پاییزی مردانه

14 – لباس ورزشی مردانه پاییزی و زمستانی

اگر اهل ورزش و پیاده روی هستید ، باید لباس های ورزشی خود را برای این فصل کمی ارتقا بدهید ، پوشیدن ست بلوز شلوار ورزشی مردانه ، ست سویشرت شلوار ورزشی مردانه ، گرمکن و شلوار مردانه و … بعنوان لباس ورزشی بهتر خواهد بود .

15- لباس راحتی مردانه و لباس خواب مردانه پاییزی

کت و پیژامه ی کلاسیک مردانه ، بلوز شلوار مردانه راحتی ، بلوز و پیژامه و … . زیر مجموعه ی لباس راحتی مردانه در این فصل هستند .

تیشرت شلوار - مدل کسرا | ست تیشرت شلوار مردانه | خرید ست تیشرت شلوار مردانه | تیشرت شلوار ورزشی مردانه | فروش عمده ی تیشرت شلوار مردانه | خرید تیشرت شلوار ست ورزشی

17 – کمربند چرم

18- کلاه و شالگردن مناسب

پوشاک مشهد
.