پارچه شناسی, مقالات

مدل های ست لباس راحتی مردانه 1400

مدل های ست لباس راحتی مردانه 1400

مدل های ست لباس راحتی مردانه 1400

لباس راحتی از مهمترین لباس هایی است که در طول هر دوره ، هم گام با روند مد پیشرفت میکند ، طرح ، رنگ و جنس لباس های راحتی همواره در حال تغییر بوده است ، برخلاف لباس خواب های قدیمی که غالباً 100٪ پنبه ای بودند ، امروزه بیشتر از مخلوط پنبه و پلی استر ساخته شده است (به ترتیب 55٪ و 45٪) که به فرد امکان انعطاف پذیری و قابلیت تنفس عالی را می دهد و امکان می دهد ، تعادل گرمایی برقرار باشد . در ادامه مدل های ست لباس راحتی مردانه 1400 را معرفی خواهم کرد .

مدل های ست لباس راحتی مردانه 1400

لباس راحتی مردانه مناسب فصل

هر فصل متناسب با آب و هوای خاص خودش لباس راحتی نیز تغییر میکند ، همانطور که فصل تابستان ، تاپ شلوارک و تیشرت شلوارک را میطلبد ؛ فصول سرد تر سال تیشرت شلوار و بلوز شلوار را میطلبد .

از طرفی رنگ لباس ها نیز متناسب با فصل سال متغیر است ، اما توصیه میشود ، برای لباس راحتی منزل تا حد ممکن لباس های رنگ روشن و شاد بپوشید ، رنگ های درون خانه ، همانند انسان ها انرژی می آفرینند و این شما هستید که انتخاب میکنید چه انرژی به اهل خانه القا کنید .

بهترین پارچه ها برای لباس راحتی مردانه چیست ؟

لباس های راحتی پنبه : معمولا اولین گزینه ی پیش برو ، لباس های الیاف طبیعی مانند پنبه و کتان است ، و بدون شک بهترین گزینه نیز همین مورد است ، لباسی که از  100٪ پنبه ساخته شده است ، خنک و نرم است  ، در حالی که این لباس ها قابل شستشو در ماشین هستند و می توانند خشک شوند ، به خاطر داشته باشید که آنها 100٪ پنبه ای هستند ، در اولین شستشوها مقداری کوچک می شوند ، بنابراین اندازه ای بخرید که حتی بعد از کمی کوچکتر شدن مناسب شما باشد.

لباس های راحتی پنبه پلی استر : پنبه پلی استر یکی دیگر از لباس هایی است که طرفداران خود را دارد ، وجود الیاف پلی استر در میان بافت های پنبه باعث میشود تا این لباس حالت ارتجاعی داشته باشد و علاوه بر نرم و راحت بودن لباس ، به شما احساس خوبی نیز خواهد داد .

انواع لباس راحتی کتان : کتان نرم و راحت است ، لباس های راحتی کتانی ، برای روز های گرم تابستان بهترین انتخاب می باشند ، زیرا کتان بسیار خنک میباشد .

مدل های لباس راحتی مردانه برند اندیشه

بهار 1400 را با زیباترین مدل های ست لباس راحتی مردانه تجربه کنید ، تولید پوشاک اندیشه ، مجموعه ای از بهترین و مرغوب ترین ، مدل های ست لباس راحتی را برای سال 1400 ارائه میدهد .

1-ست تیشرت شلوار مدل سنتر

مدل سنتر(میانه روی میانه) ، تیشرت از پارچه پنبه و شلوار این ست فلامنت می باشد که   پنبه نرم، لطیف و دارای قابلیت جذب تعریق می باشد ، لباس های پنبه ای رطوبت را به محیط منتقل میکنند و از بو گرفتن لباس جلوگیری میکنند .

شلوار این ست از پارچه فلامنت تهیه شده است قابلیت ارتجاعی و مقاومت بالا در برابر سایش ، سبب میشود تا این شلوار زانو نیندازد و ایستایی بهتری داشته باشد .
تیشرت این ست از ترکیب رنگی بسیار زیبا به همراه چاپ کوچکی روی لباس می باشد این تیشرت شلوار خوش دوخت و خوش طرح و نقش می باشد .

خرید ست تیشرت شلوار مردانه / مدل های ست لباس راحتی مردانه 1400

2- تیشرت شلوار مردانه مدل آترس

مدل آترس (نترس) : تیشرت از پارچه 100% پنبه و شلوار  از پارچه ی پنبه فلامنت تهیه شده است

شلوار دارای دو جیب کاربردی می باشد و در چند رنگ طراحی شده است تیشرت به گونه ای طراحی شده است که در کنار لباس یک جیب بلند و البته مدرن با پارچه ی طرح دار دارد  و لبه ی جیب با زیپ با کیفیت به رنگ مشکی دوخته شده تیشرت این ست در 6 رنگ متنوع دوخته شده است و مناسب با هر نوع سلیقه ی می باشد .

مدل لباس راحتی مردانه / مدل های ست لباس راحتی مردانه 1400

3- تیشرت شلوار مردانه مدل هیرا

مدل هیرا (بخشنده،گشاده رو) تیشرت این ست از پارچه ی مرغوب ویسکوز ترویرا و شلوار از پارچه ی پنبه ترویرا تهیه شده است ، چاپ مربعی شکل که وسط لباس طراحی شده کار را اسپرت و مدرن نشان می دهد .

ست تیشرت و شلوار مردانه یک انتخاب مناسب برای استایل روزهای تابستان است این ست که از تیشرت و شلوار هماهنگ در رنگ تشکیل شده ظاهری اسپرت دارد .

این ست مردانه را می توان در موقعیت و مکان های متفاوت به تن کنید این محصول از جنسی تهیه شده که حالت کشسانی دارد به همین دلیل می توان این ست را در باشگاه استفاده کرد برای حرکات کششی ، سرعتی و دیگر تمرینات ورزشی مناسب است و همچنین به دلیل راحتی و ظاهری آراسته و زیبا این ست را در خانه نیز استفاده کرد و یا برای استایل خیابانی و استفاده روزمره یا پیاده روی انتخاب جذاب و راحتی است .

مدل های ست لباس راحتی مردانه 1400 / ست لباس مردانه / خرید عمده پوشاک مردانه

 

4-بلوز شلوار مردانه مدل باهر

این ست بلوز و شلوار مردانه از جنس جودون ملانژ تمی باشدکه بسیار لطیف است و مناسب فصل بهار می باشد ، شلوار این ست در چهار رنگ طراحی و تولید شده است و یک چاپ بزرگ و زیبا بر روی لباس خودنمایی می کند ، مچ آستین بلوز و پایین دامن فقط در قسمت جلوی کار کشباف دارد .

مدل های ست لباس راحتی مردانه 1400 / بلوز شلوار مردانه / خرید عمده بلوز شلوار راحتی مردانه

6- بلوز شلوار مردانه مدل عنایت

شلوار مدل عنایت در 3 رنگ و بلوز در 6 رنگ متنوع طراحی شده است. شلوار دارای دو جیب کاربردی می‌باشد و بلوز دارای چاپ اسپرت در قسمت بالای لباس و آستین های بلوز از قسمت آرنج تا مچ یک نوار پهن و در عین حال زیبا که رنگ آن با قسمتی از رنگ بلوز ست شده است .

مدل های ست لباس راحتی مردانه 1400

خرید لباس راحتی مردانه در مشهد

برای خرید عمده ی پوشاک بهاری و پاییزی مردانه ، تیشرت شلوار مردانه ، ست لباس خواب مردانه ، لباس راحتی زنانه  ، هودی و شلوار مردانه ، شلوارک کتان مردانه ، ست بلوز شلوار مردانه و دیگر پوشاک مردانه به تولیدی و عمده فروشی پوشاک اندیشه در مشهد و یا نمایندگی های فروش محصولات اندیشه در شهرستان ها مراجعه کنید .