پوشاک, مقالات

مدل های تیشرت شلوارک مردانه

مدل های تیشرت شلوارک مردانه

مدل های تیشرت شلوارک مردانه

مدل های تیشرت شلوارک مردانه: اگر شما هم لباس اسپرت میپوشید و به لباس خود اهمیت میدهید ، بهتر است بدانید که لباس های شما علاوه بر راحتی و شکیل بودن باید ، شما را در انجام حرکات آزاد بگذارد و انعطاف پذیر باشد و همچنین سبب دفع رطوبت و خشک ماندن بدن شود .

تیشرت شلوارک مردانه,مدل‌های جدید تیشرت و شلوارک مردانه,تولیدی پوشاک اندیشه

بهترین جنس تیشرت شلوارک مردانه چیست ؟

بهترین جنس برای تیشرت شلوارک ، پارچه های پنبه ای و ارگانیک است از خاصیت های لباس پنبه ای میتوان به ضد حساسیت و ضد الژی بودن آن اشاره کرد  ، تیشرت پنبه علاوه بر شیک و خاص بودن بسیار باکیفیت همراه با قیمت مناسب است ، همچنین شما با خرید یک دست تیشرت شلوارک مردانه یا تاپ شلوارک مردانه میتوانید راحت ترین لباس را مخصوصا برای تابستان داشته باشید زیرا پوشاک تابستانی اکثرا با پارچه ی پنبه تولید میشود و تیشرت پنبه ای جزو لباس ارگانیک است و خاصیت خنک کنندگی دارد.

رنگ ست تیشرت شلوارک

ست تیشرت شلوار مردانه و تیشرت شلوارک مردانه برای سالن و لباس مناسب باشگاه بهتر است از رنگ های روشن باشد ، زیرا رنگ های روشن در روحیه ی فرد تاثیر زیادی دارد و باعث میشود ورزشتان را با روحیه و نشاط بالا انجام دهید رنگ های روشنی که انتخاب میکنید سعی کنید متناسب با رنگ پوستتان انتخاب شود و رنگ تیشرت شلوار و شلوارک مردانه با رنگ پوستتان همخوانی داشته باشد.

خرید بهترین ست تیشرت شلوارک مردانه

همواره دنبال لباس باکیفیت باشید ، کیفیت بالای لباس باعث میشود شما برای مدتها یک لباس را ، بدون آبرفتگی ، رنگ پریدگی ، در رفتن درز و … بپوشید ، پوشاک اندیشه انواع ست ورزشی نظیر تیشرت شلوار زنانه ، تیشرت شلوار مردانه ، ست ورزشی ، تاپ شلوارک و لباس راحتی را در بهترین جنس لباس ورزشی در رنگ ها و طرح های مختلف برای ورزش تولید میکند و هم به صورت تکی هم به صورت فروش عمده پوشاک دار اختیار افرادی  که با توجه به مد  لباس میپوشند قرار میدهد.

خرید تیشرت شلوارک مردانه

1- تیشرت شلوارک مردانه مدل ریموند

نام گذاری تیشرت شلوارک مردانه مدل ریموند  :  ریموند به معنای (تصمیم گیری) است.

جنس ست لباس راحتی مردانه : جنس تیشرت این ست ویسکوز ترویرا و جنس شلوارک پنبه لاکرا است . کیفیت این کار به گونه ای است که با شست و شو تغییر رنگ یا تغییر سایز پیدا نمیکند از این رو از آن میتوان به مدت طولانی استفاده کرد.

طراحی ست لباس ورزشی مردانه  : روی تیشرت این ست یک جیب طراحی شده که با رنگ شلوارک ست میشود و همخوانی زیبایی را ایجاد کرده است این ست در رنگبندی متنوع تولید شده است و نظر سلیقه های مختلف را به خود جلب میکند.

موارد استفاده از این لباس ست مردانه : این ست یک انتخاب مناسب برای روزهای تابستان است.اگر شما ب استایل اسپرت علاقه دارید هرگز در خرید این ست تردید نکنید .

مدل های تیشرت شلوارک مردانه | تیشرت شلوارک مردانه

2- تیشرت شلوارک مردانه مدل سوما

مدل سوما (نور، ماه) تیشرت شلوارک مردانه مدل سوما در رنگ بندی جذاب و جنس متریال پنبه در عین سادگی در تن پوشنده می درخشد. با توجه به خصوصیات پنبه می توان عنوان کرد این ست نرم ،خنک و سبک است و دربرابر شستشو مقاومت بالایی دارد.

در شلوارک کار دو عدد جیب تعبیه شده است و همچنین شلوارک دارای بند کمر جهت تنظیم اندازه دور کمر می باشد. این ست مناسب استفاده برای فضای منزل،فضای ورزشی ،فضای باز و حتی سفر است.

تیشرت شلوارک مردانه / خرید عمده تیشرت شلوارک مردانه | عمده فروشی تیشرت شلوارک

راهنمای خرید تیشرت و شلوارک مردانه – برند اندیشه

تولیدی پوشاک اندیشه بزرگترین تولیدی و عمده فروشی پوشاک مشهد می باشد ، این تولیدی فروش عمده ی پوشاک ورزشی مردانه ، لباس راحتی مردانه ، لباس ست مردانه ، لباس خواب مردانه ، انواع پوشاک زنانه و بچه گانه را در دستور کار دارد .

برای خرید عمده ی پوشاک مردانه و زنانه به عمده فروشی های پوشاک در مشهد و شهرستان ها و برای خرید بصورت جزئی به فروشگاه های پوشاک مشهد و شهرستان ها مراجعه کرده و برند اندیشه را از آنها بخواهید .

برای دریافت آدرس و شماره های تماس لطفا کلیک کنید .