پوشاک, مقالات

مدل های تاپ شلوارک مردانه

مدل های تاپ شلوارک مردانه

مدل های تاپ شلوارک مردانه

تولید پوشاک اندیشه برند برتر پوشاک راحتی و اسپرت ، بزرگترین تولید کننده ی لباس ست مردانه ، لباس راحتی مردانه ، لباس ورزشی مردانه و انواع پوشاک زنانه و بچگانه می باشد ، ما در این پست قصد داریم تا مدل های تاپ شلوارک مردانه برند اندیشه را به شما معرفی کنیم .

4 مدل تاپ شلوارک مردانه برند اندیشه

1- تاپ شلوارک مردانه مدل توما

تاپ شلوارک مردانه توما با طراحی منحصر بفرد و خاص یک انتخاب ایده آل برای لباس تابستانی مردانه چه در منزل و چه در محیط های ورزشی می باشد ، وجود الیاف پنبه همراه با ترویرا سبب شده تا بسیار راحت ، انعطاف پذیر ، خنک ، جاذب رطوبت ، ضد آلرژی و .. می باشد .

مدل های تاپ شلوارک مردانه,تاپ شلوارک مردانه مدل توما

2- ست تاپ و شلوارک مردانه مدل کارون

ست لباس مردانه مدل کارون ، این تاپ شلوارک دارای اصول رنگبندی خاصی میباشد ، ترکیب رنگ های روشن با رنگ های تیره و یقه ی متفاوت آن همچنین الیاف پنبه ای باکیفیت در آن جذابیت این مدل را چندین برابر کرده است .

مدل های تاپ شلوارک مردانه,تاپ شلوارک مردانه مدل کارون

3- تاپ شلوارک مردانه مدل شاهین

این مدل پوشاک مردانه بعلت طراحی منحصر بفرد و استفاده از الیاف کاملا طبیعی پنبه ای ، در زمان استراحت بعنوان لباس راحتی مردانه استفاده خواهد شد ، اما طراحی آن تنها برای منزل نمی باشد ؛ همچنین بعنوان لباس اسپرت مردانه در محیط های ورزشی مخصوصا ورزشی های سالنی استفاده میشود و سایز بندی استاندارد این لباس را برای عموم مناسب و قابل استفاده می باشد .

مدل های تاپ شلوارک مردانه,تاپ شلوارک مردانه مدل شاهین

4- تاپ شلوارک مردانه مدل راهنما

طراحی متفاوت این مدل آنرا برای جوانان محبوب تر میکند .

مدل های تاپ شلوارک مردانه,تاپ شلوارک مردانه مدل راهنما

 

 

راهنمای خرید ست لباس راحتی مردانه و ست لباس ورزشی مردانه

برای خرید عمده ی انواع تیشرت شلوارک مردانه ، تاپ شلوارک مردانه ، بلوز شلوار و .. به نمایندگی های فروش محصولات اندیشه در مشهد و شهرستان ها مراجعه کنید .

برای اطلاعات خرید روی لینک زیر کلیک کنید .

پوشاک مشهد

تولیدی و عمده فروشی لباس ورزشی مشهد