پوشاک, مقالات

مارک های مشهور تیشرت زنانه

مارک های مشهور تیشرت زنانه

مارک های مشهور تیشرت زنانه

یکی از آپشن های راحت و شیک تابستانی تیشرت است در این پست برخی از مارک های مشهور تیشرت زنانه به گردآوری شده است با ما همراه باشید.

تیشرت زنانه مارک نایک

نایکی یک شرکت آمریکایی است که در زمینه طراحی، تولید محصولاتی مانند کفش، پوشاک و لوازم ورزشی به بازار جهانی فعالیت می‌کند. دفتر مرکزی این شرکت در شهر بیورتون ایالت اورگان واقع در شمال باختری ایالت اسپرت پیندو متحده آمریکا است.

نایکی بزرگترین تولیدکننده در زمینه تولید کفش‌های ورزشی، البسه و پوشاک، لوازم و ابزار ورزشی محسوب می‌گردد.

تیشرت زنانه مارک نایک

تیشرت زنانه مارک نایک

تیشرت مارک گوچی

نام تجاری Guccio گوچی در سال ۱۹۲۱ در ایتالیا تاسیس شد. این برند در سراسر جهان برای کالاهای چرمی با کیفیت عالی و سبک مد ایتالیایی مشهور است.

گوچی به عنوان بهترین نام تجاری ایتالیایی درنظر گرفته شده است است .

تیشرت مارک گوچی

تیشرت مارک گوچی

تیشرت مارک هرمس

هرمِس، شرکت فرانسوی تولیدکننده کالاهای لوکس است، که در سال ۱۸۳۷ تأسیس شد. این شرکت، متخصص در طراحی و ساخت لوازم چرم، لوازم جانبی، لباس ‌های آماده، عطر و کالاهای با کیفیت می باشد.

لوگوی الان شرکت هرمس که از دوک، کالسکه و اسب تشکیل شده، از دهه ۱۹۵۰ به بعد، مورد استفاده قرار گرفته است. دفتر مرکزی این شرکت، در شهر پاریس فرانسه قرار دارد.

تیشرت مارک هرمس

تیشرت مارک هرمس

تیشرت زنانه مارک لوییس ویتون

این مارک فرانسوی مورد علاقه کسانی ست که معنای سبک و خود نمایی را می دانند. این برند مختص عینک آفتابی، کالاهای چرمی، ساعت، کفش می باشد.

این شرکت محصولات خود را به بالاترین قیمت در این صنعت به فروش می رساند.

تیشرت زنانه مارک لوییس ویتون

تیشرت زنانه مارک لوییس ویتون

تیشرت زنانه مارک فندی

این برند ایتالیایی در سال ۱۹۲۵ توسط ادواردو و اَدِل فندی تاسیس شد. شرکت فندی در رم، ایتالیا واقع شده است.

خانواده فندی کارشان را با یک فروشگاه پوست و چرم شروع کردند. و به تدریج شعبه‌های این برند در سراسر دنیا وجود دارد. بخش زیادی از برند فندی متعلق به لوئیس ویتون است.

تولیدات شرکت فندی شمال : کفش، پوشاک، اکسسوری، ساعت، لوازم جانبی چرمی، کیف دستی زنانه و گوشواره است. درحال‌حاضر فندی یکی از لوکس‌ترین برندهای پوشاک2020 است.

تیشرت زنانه مارک فندی

تیشرت زنانه مارک فندی

تیشرت زنانه مارک زارا

زارا یک برند پوشاک و زیورآلات است و کار خود را از شهر ارتشیو در گالیسیا آغاز کرد. برند لباس زنانه زارا ناو سرفرماندهی گروه فروشگاه های زنجیره ای ایندیتکس محسوب می شود.

کمپانی ایندیتکس یک مجموعه بزرگ نساجی و طراحی اسپانیایی و بزرگترین گروه مد جهان است، که به غیر از زارا، مالک برندهای دیگری، مانند ماسیمو دوتی، پول اند بر، اویشو، اوترکه، استرادیواریوس و برشکا نیز می باشد.

تیشرت زنانه مارک زارا

تیشرت زنانه مارک آدیداس

شرکت آدیداس در سال ۱۹۴۸ توسط آدولف داسلر پایه‌گذاری شد. وی با کمک برادرش رودولف در سال ۱۹۲۴ کار تولید کفش‌های ورزشی را آغاز کرد. رودولف پس از جدایی از برادرش، شرکت پوما را پایه‌ریزی کرد.

آدیداس بزرگترین تولیدکننده لوازم ورزشی در اروپا و دومین شرکت بزرگ تولیدی لوازم ورزشی در دنیا به‌شمار می‌رود.

شرکت آدیداس در زمینه طراحی، تولید و توزیع انواع لباس، کفش، پاافزار و کفش ورزشی، تجهیزات ورزشی، ساعت، عینک آفتابی، محصولات مراقبت‌های شخصی و لوازم لوکس فعالیت می‌کند.

تیشرت زنانه مارک آدیداس

تیشرت زنانه مارک آدیداس

عمده فروشی لباس تابستانی

فروش عمده ی تی شرت چاپی

فروش عمده ی تیشرت تبلیغاتی

فروش عمده ی تاپ شلوارک مردانه

فروش عمده ی تاپ شلوارک زنانه

فروش عمده ی لباس خواب مردانه

فروش عمده ی لباس ورزشی زنانه

فروش عمده ی شلوارک کتان مردانه

فروش عمده ی لباس ورزشی مردانه

فروش عمده ی لباس خواب زنانه