پوشاک, مقالات

لباس مناسب برای تمرینات ورزشی زنان

لباس مناسب برای تمرینات ورزشی زنان

لباس مناسب برای تمرینات ورزشی زنان

لباس مناسب برای تمرینات ورزشی زنان: پس از یک تمرین سخت ورزشی احساس خستگی و کوفتگی فوق العاده خواهید کرد. و احتمالاً خیس عرق خواهید بود. باور کنید یا نکنید ، لباسی که برای تمرین می پوشید می تواند در احساس شما بعد از ورزش تفاوت ایجاد کند.
عوامل مختلفی می توانند بر راحتی لباس های تمرینی شما تأثیر بگذارند ، از جمله پارچه ای که از آنها ساخته شده است و آیا مناسب نوع ورزشی است که انجام می دهید هست یا خیر .

لباس مناسب برای تمرینات ورزشی زنان

لباس های تمرینی: پارچه های مناسب را انتخاب کنید

برخی از پارچه ها برای دفع کردن عرق از پوست در هنگام ورزش طراحی شده اند و برخی دیگر آن را جذب می کنند. وقتی نوبت به لباس تمرین می رسد ، برخی از لباس ها بهتر از سایر گزینه ها هستند.
بسیاری از پارچه های قابل تنفس وجود دارند که عرق را از روی پوست شما دور می کنند ، که می تواند به شما کمک کند تا به سرعت شما را خنک و خشک نگه دارد. لباس های ساخته شده از پارچه های حاوی پلی پروپیلن یا پارچه هایی مانند COOLMAX و SUPPLEX گزینه خوبی برای ورزش و سایر فعالیت هایی است که احتمال دارد در آنها زیاد عرق کنید ، زیرا اجازه می دهد عرق از پوست تبخیر شود اما خیس نمی شود .

پیراهن ورزشی پنبه

لباس ورزشی پنبه زنانه:  از طرف دیگر پیراهن ها و شلوارهای نخی عرق را جذب می کنند و آنها را از پوست دور می کند و به تبخیر سریع آن کمک می کند. اما برای تمرین های سنگین و طولانی پارچه پنبه مقداری عرق را که جذب کند دیگر قادر به خشک کردن آن نیست به همین دلیل است که لباس های تمرینی نخی هنگام ورزش سخت و سنگین احساس سنگینی و خیس شدن می کند.
از پارچه هایی که قابل تنفس نیستند خودداری کنید. هرگز لباس های ساخته شده از مواد لاستیکی یا پلاستیکی را که باعث تبخیر عرق نمی شود و دمای بدن را بیش از حد در طول تمرین بالا نگه می دارد ، نپوشید.

انواع لباس ورزشی زنانه

1- شلوار استرچ یا لگ ورزشی

لباس مناسب برای تمرینات ورزشی زنان

این شلوار چسبان  تقریباً برای هر فعالیت ورزشی مناسب است. پارچه ی آن ، شلوار را سبک و قابل تنفس می کند تا بتوانید آنرا در ماه های تابستان بپوشند یا در پاییز یا زمستان آنرا بصورت یک لایه از لباس خود استفاده کنید .
در این شلوار ، ویسکوز : باعث تنفس پارچه میشود ، پلی استر و لاکرا : سبب انعطاف پذیری فوق العاده ی آن که گردش خون را هنگام تمرین بهبود میبخشد و از گرفتگی عضلانی جلوگیری میکند .

2- ست لباس ورزشی زنانه

ست لباس ورزشی زنانه

این لباس ست ورزشی زنانه میتواند شامل ، بلوز شلوار زنانه ، بلوز و ساق ورزشی زنانه ، ست تاپ شلوارک ورزشی زنانه ، ست نیم تنه و ساق زنانه و .. می باشد که برای دویدن ، ورزش های سالنی و بدن سازی طراحی شده است ، پارچه های مورد استفاده پنبه پلی استر لاکرا است ،پوشیدن آن در تمام طول سال مناسب است ،البته در فصول سرد بصورت لایه بندی .
ترکیب الیاف بگونه ای است که از رشد باکتری ها و درنتیجه ایجاد بو جلوگیری میکند .
خرید لباس ورزشی در مشهد

3- نیم تنه یا سوتین ورزشی

ست نیم تنه و ساق ورزشی زنانه

این ست نیم تنه ورزشی با ساپورت  را می توان در حین یوگا ، پیلاتس  ، قایقرانی ، بدن سازی و .. استفاده کرد.
پارچه ی پلازیپ بسیار نرم ، راحت و انعطاف پذیر است ، عرق نمیکنید و براحتی به بدن میچسبد ، بنابراین در هنگام ورزش بسیار مناسب خواهد بود .

4- گرمکن ، سویشرت و هودی ورزشی زنانه

هودی و سیوشرت ورزشی زنانه

پس از ورزش ممکن است به گرمکن احتیاج داشته باشید ، گرمن و سویشرت مدمهاست که همراه ورزشکاران است ، اما اینروز ها هودی نیز یکی از ملزومات ورزی مخصوصا برای جوانان است .

هودی توکرک دورس بسیار گرم ، راحت و نرم است ، این هودی زیبا را میتوانید خارج از محیط ورزشی بعنوان لباس گرم نیز استفاده کنید .

خرید پوشاک ورزشی در مشهد

اگر قصد خرید پوشاک ورزشی را دارید میتوانید آنرا از فروشگاه های معتبر پوشاک در مشهد و شهرستان ها تهیه کنید .
برای برقرار ارتباط و تماس با شرکت ما ، تمامی آدرس ها و شماره تماس روابط عمومی شرکت با اشتراک گذاشته شده است تا به راحتی و بدون دغدغه خرید خود را انجام دهید.
وبلاگ پوشاک اندیشهوبلاگ : http://andishe1351.blogfa.com/
آپارات اندیشه آپارات : https://www.aparat.com/andisheme
واتساپ اندیشهواتساپ : ۰۹۱۵۵۱۳۸۲۱۱
اینستاگرام اندیشه‬‎آدرس اینستاandishe_51
آدرس تلگرام شرکت اندیشهآدرس تلگرام : https://t.me/andishe1351
آدرس سایت شرکت اندیشهسایت اندیشه : https://atpo.ir/new
آدرس ایمیل شرکت اندیشه ایمیل شرکت : info@atpo.ir
شماره تلفن شرکت اندیشهروابط عمومی : ۰۹۹۰۶۲۴۶۱۶۷
شماره تلفن شرکت اندیشهبازرگانی : ۰۵۱۳۸۵۹۳۹۲۱
آدرس دفتر اندیشه : مشهد ، بلوار امام رضا علیه السلام ، امام رضا ۱۵ ، بازار قماش
Address: Imam Reza Street, Mashhad, Imam Reza 15, ghomash Marke
فروشگاه اندیشه : شرکت اندیشه ، علاوه بر فروش عمده ، محصولات خود را به صورت جزئی نیز به فروش گذاشته است. آدرس فروش تکی محصولات اندیشه : مشهد مقدس – خیابان راهنمایی – برج سلمان
فروش عمده کلیه محصولات اندیشه ، در نمایندگی های فروش سراسر کشور عرضه می گردد.