مقالات

پوشاک, مقالات

لباس زمستانی کودک و نوجوان

لباس زمستانی کودک و نوجوان

لباس زمستانی کودک و نوجوان

با آغاز فصل زمستان و تغییرات آب و هوایی ، اولین گام ، حفظ سلامتی بدن در برابر برودت هواست . بزرگسالان ، کودکان و نوجوانان بیشتر از سایر اقشار جامعه نیاز به محافظت در برابر سرما دارند، انتخاب پوشش مناسب مهم ترین کار دراین راستاست. اکثر والدین در انتخاب لباس زمستانی کودک و نوجوان ، حساسیت زیادی به خرج می دهند به همین دلیل شرکت تولید پوشاک اندیشه ، برند برتر تولید پوشاک راحتی مشهد ، مطالبی در این خصوص به اشتراک خواهد گذاشت با ما همراه باشید.

نکات قابل توجه در مورد لباس زمستانی کودک و نوجوان

  1. لباس زمستانی کودک و نوجوان باید با دقت انتخاب شود تا در عین گرم نگه داشتن ، احساس راحتی را به همراه داشته و مانع تحرک و فعالیت های کودک نشود.
  2. هنگام خرید ، اجناس پشمی و پلی استر را در اولویت قرار داده و اگر نگران آلرژی و خارش پوست هستید پشم مرینوس انتخاب مناسبی خواهد بود.
  3. در چند لایه پوشی برای فرزند کودک و نوجوانتان دقت داشته باشید زیرا چندین لایه ی ضخیم روی هم تحرک کودک را کم می کند.
  4. لباس هایی اندازه ی خود کودک و نوجوان انتخاب نمایید زیرا لباس گشاد نفوذ هوای سرد را افزایش می دهد.
  5. جنس لایه نهایی لباس‌های کودک باید ضد آب و  قابلیت تنفس داشته باشد.

چند لایه پوشی در فصل زمستان

ساده ترین و بهترین روش لباس پوشیدن برای همه ی سنین بخصوص کودکان و نوجوانان چند لایه پوشی می باشد.

لباس زمستانی کودک و نوجوان, چند لایه پوشی برای کودک و نوجوان

یکی از امتیازات چند لایه پوشی در فصول سرد سال این است که ، با تغییر هوا و احساس گرما می توان از لایه ها کم کرد و با کاستن لایه های لباس ، دمای بدن را متعادل نمود.
اما در مورد چند لایه پوشی نیز باید به موارد زیر توجه کرد :

  1. لایه زیرین لباس کودک و نوجوان ، از اجناسی انتخاب شود که احتمال تعریق در آنها بسیار کم باشد.( از ساق شلواری ، جوراب شلواری ، انواع بلوز شلوار پنبه ای و … به عنوان لایه ی نخست پوشش کودک و نوجوان می توان استفاده نمود )
  2. برای لایه بعدی یعنی لایه ی دوم ضخیم تر و دارای انعطاف نسبتا بالایی ست ، لباس هایی مانند : ژاکت ، جلیقه ، پیراهن و … مناسب می باشند .
  3. لایه ی سوم که همان لایه ی رویی است باید از مقاوت بالایی در برابر : باد ، باران ، برف و … برخوردار باشد تا از نفوذ سرمای هوا جلوگیری نموده و عایق خوبی برای سرما باشد. لباس هایی مانند : ( سوئیشرت دخترانه ، سوئیشرت شلوار پسرانه ، کاپشن ، کاپشن شلوار پسرانه ، انواع کت و پالتوی دخترانه و پسرانه ، بارانی ، پلیور ، کلاه ، دستکش ، و … برای لباس نهایی مناسب است.

عمده فروشی پوشاک اندیشه تولید کننده ی انواع پوشاک زمستانی نوجوان

مطالب مرتبط :

راهنمای خرید لباس بافتنی کودک

« در شبکه های اجتماعی با ما همراه باشید ، ما آخرین اخبار و کدهای تخفیف را به اطلاع شما میرسانیم »

شبکه های اجتماعی

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟