اخبار و فناوری های روز, مقالات

فروش عمده ی ماسک بهداشتی در مشهد

فروش عمده ی ماسک بهداشتی در مشهد

فروش عمده ی ماسک بهداشتی در مشهد

فروش عمده ی ماسک بهداشتی در مشهد

فروش عمده ی ماسک بهداشتی در مشهد

شرکت پوشاک اندیشه با توجه به شیوع ویروس کرونا و کمبود ماسک های بهداشتی در سطح کشور و با در نظر گرفتن نیاز شهروندان اقدام به تولید ماسک های تنفسی قابل شستشو نموده است.
ماسک‌های تولیدشده با دولایه پارچه با متریال ضدحساسیت و قابلیت تنظیم روی صورت می‌باشد تا حداقل نفوذ آلودگی را داشته باشد. با درجه حرارت بالا پرس و ضدعفونی شده‌است. با بسته‌بندی بهداشتی به بازار عرضه می‌گردد.

آدرس : مشهد – خیابان امام رضا 15 – بازار قماش – پلاک 74 – صابر طوسی

شماره های تماس : 05138593921 – 09155138211

ویروس کرونا چیست ؟

ویروس کرونا با نام«کوید-۱۹» (COVID-19) نیز شناخته میشود ، دانشمندان ویروس کرونا را در بازارهای دریایی محلی که حیوانات زنده هم در آن وجود دارد ردیابی کرده اند . آنها تصور میکنند که این ویروس از خفاش و مار به انسانها انتقال پیدا کرده است.

تاثیر ماسک بر ویروس کرونا

بر اساس سفارش‌های سازمان بهداشت جهانی، در بیشتر کشورها نه فقط استفاده از ماسک ضروری نیست بلکه در پیشگیری از ابتلا به بیماری یا ویروس «کرونا» هم کمکی نمی‌کند. یکی از مهم‌ترین دلایل این توصیه و پیشنهاد برای استفاده نکردن از ماسک‌ها این است که افراد به اشتباه می‌پندارند برابر ویروس کاملا مصون بوده و دیگر به رعایت بقیه نکات بهداشتی به منظور پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا نمی‌پردازند.

ماسک بهداشتی در مشهد -فروش عمده ی ماسک بهداشتی در مشهد

پس در جریان این موضوع باشید که ماسک تنها یکی از ابزار پیشگیری از کرونا است .

ماسک‌ها ممکن است مانع انتقال عوامل بیماری‌زا در بعضی موارد شود، اما سد کاملی برابر ویروس‌ها نیستند. موضوع دیگری در مورد این ماسک‌ها این است که ویروس‌ها روی لبه‌های ماسک‌ها قرار می‌گیرند و در زمان برداشتن و یا تعویض ماسک، عوامل بیماری‌زا به دست‌ها منتقل می‌شوند و اگر دست‌ها با صورت تماس داشته باشند منجر به آلوده شدن آن می‌شوند.

بنابراین پس از تعویض ماسک حتما آنرا در سطل زباله در دار بگذارید و دستها را با ژل شستسو به مدت 30 تا 40 ثانیه شستشو دهید .

مهم‌ترین عامل در دوری از ابتلا به ویروس کرونا شست‌وشوی دست‌ها به طور مکرر است. در پی انتشار ویروس کرونا ماسک نایاب و گران شده. ژل‌های شست و شوی دست که پیش‌تر به قیمت ۸ تا ۱۰هزار تومان فروخته می‌شد حالا در صورت موجود بودن به ۱۵ تا ۲۰ هزار تومان رسیده است. دستمال مرطوب کالای دیگری است که داروخانه‌ها از افزایش قیمت آن خبر می‌دهند.

با توجه به این شرایط گروه های تولیدی کوچک و بزرگ در سطح کشور اقدام به تولید ماسک بهداشتی کرده اند .

ماسک های قابل شستشو

شرکت پوشاک اندیشه اقدام به تولید ماسک پارچه ای قابل شستشو نموده است. ماسک های تولید شده با دولایه پارچه با متریال ضد حساسیت و قابلیت تنظیم روی صورت می باشد تا حداقل نفوذ آلودگی را داشته باشد و با درجه حرارت بالا پرس و ضد عفونی شده است با بسته بندی بهداشتی به بازار عرضه می گردد.

پس از هربار استفاده از ماسک پنبه‌ای اندیشه آن را با مواد شوینده شسته و ضدعفونی کنید و با خیال راحت دوباره از آن استفاده نمایید .