استایل ، مد ، فشن ، ترند, مقالات

شلوار جین مام استایل

شلوار جین مام استایل,چگونه با شلوار جین مام استایل لباس بپوشیم,استایل کژوال زنانه

شلوار جین مام استایل

در دهه‌های اخیر شلوار جین مام استایل به اوج محبوبیت خود رسید. شلوارهای مام استایل به شلوارهایی گفته می‌شود که دارای فاق بلند بوده و قسمت بالا تنه گشاد هستند.
از دیگر ویژگی‌های این مدل شلوار می‌توان به این موارد اشاره کرد: جین مام استایل قسمت پایین تنه تنگی دارد و  جیب های بلند آن به زیبایی این شلوار افزوده است. مام استایل‌ها اصولا دارای رنگ آبی متوسط می‌باشند اما طیف رنگی آنها می‌تواند متفاوت‌تر نیز باشند.
شلوارهای جین مام استایل امروزه در بین مردم و سلبریتی‌ها جای خود را به خوبی باز کرده است و از آن استقبال بسیار زیادی می‌شود و جزء ترندهای جذاب جوانان است.

شلوار جین مام استایل، شلوار جین مام استایل چیست، انواع شلوار جین مام استایل، شلوار جین مام استایل زنانه، شلوار جین فاق بلند، شلوار جین آبی متوسط

تاریخچه

شلوار جین مام استایل اصطلاحی عامیانه برای شلوار جین زنانه است که در ابتدا در اواخر دهه 1980 و اوایل دهه 1990 مد بود. در اواخر دهه 1990 و 2000 آنها عمدتا توسط زنان آمریکایی میانسال پوشیده می شدند.
“شلوار جین مام استایل” با فاق بلند تا مچ پا از اواخر سال 2010 و از دهه 2020 توسط دختران نوجوان و همچنین از طریق زنان دانشگاهی و بالاتر از آن دوباره مد شده است.
استفاده از این شلوارها در سال 2018 به اوج شهرت خود رسید ولی تا همین چند سال پیش مورد تمسخر جوان‌ها قرار می‌گرفت.
دلیل اینکه این شلوار مام استایل لقب گرفت و تا همین امروز نیز به همین نام شناخته می‌شود این است که جوانان در دهه‌های گذشته این مدل شلوار، با چنین فاق بلندی را مسخره می‌کردند و معتقد بودند؛ چنین شلواری را مادرهایشان باید بپوشند تا خودشان! اینگونه بود که نام این شلوار ” مام استایل” شهرت گرفت.

شلوار جین مام استایل، شلوار جین مام استایل چیست، انواع شلوار جین مام استایل، شلوار جین مام استایل زنانه، شلوار جین فاق بلند، شلوار جین آبی متوسط، تاریخچه شلوار مام استایل

مشخصات جین مام استایل

شلوارهای مام استایل اصولا دارای رنگ آبی روشن هستند که در بالا نیز به آن اشاره کردیم اما دیگر ویژگی‌های این شلوار چیست؟

 • دارای برش مشخص در قسمت زانو و ران هستند.
 • در ترند امسال کمی در قسمت ساق پا تنگ می‌شود.
 • ممکن است از بالا تا پایین یکسان و صاف باشد.
 • به دلیل فاق بلند گودی کمر را می‌پوشانند.
 • یک شلوار خوش استایل برای کسانی با اندام ساعت شنی هستند.
 • برش شلوار پایین تنه را صاف‌تر و بلندتر نشان می‌دهد.
 • این شلوار از جنس جین‌های ضخیم است.
 • جیب‌هایی بزرگ در پشت شلوار از مشخصه‌های آن است.

اگر به دنبال ترندی امسالی هستید به شما توصیه می‌کنیم لبه‌های شلوار مام استایل خود را کمی تا بزنید.
شلوار جین مام استایل، شلوار جین مام استایل چیست، انواع شلوار جین مام استایل، شلوار جین مام استایل زنانه، شلوار جین فاق بلند، شلوار جین آبی متوسط، مشخصات شلوار جین مام استایل

استایل‌های مختلف با شلوار مام استایل

شلوار جین مام استایل را می‌توان در همه‌ی فصول پوشید، فقط کافی است به تناسب هر فصل استایل مناسب با آن را انتخاب کنید. مام استایل‌ها جذابیت زیادی برای شما به همراه خواهند داشت.
در ادامه به شما خواهیم گفت این شلوار را چگونه و با چه لباسی ست کنید.

1. استایل مینیمال را فراموش نکنید

یکی از بهترین انتخاب‌ها برای ست کردن شلوارهای مام استایل، تیشرت‌های سفید، اسپرت و ساده هستند.
آنها به ظاهر شما استایلی مینمال می‌بخشند. الخصوص اگر از اکسسوری‌های ساده با رنگ‌های خنثی استفاده کنید.
برای دیدن انواع تیشرت‌های اسپرت کلیک کنید

2. مام استایل را با لباس مناسب بپوشید

از آنجایی که مام استایل‌ها تیپ راحتی و کژوال هستند، برای اینکه با آنها تیپ مناسب‌تری بزنید و یا اگر می‌خواهید فاخرتر به نظر برسید از کت‌ها برای ست کردن با این شلوارها کمک بگرید. بی شک تیپ زیبایی برای شما ساخته خواهد شد.
شلوار جین مام استایل،شلوار جین مام استایل چیست، انواع شلوار جین مام استایل، شلوار جین مام استایل زنانه، شلوار جین فاق بلند، شلوار جین آبی متوسط، مشخصات شلوار جین مام استایل، ست مینیمال با مام استایل، ست تیشرت اسپرت با شلوار جین، ست کت با جین مام استایل

3. ست‌های بهاری با جین مام استایل

گفتیم که مام استایل‌ها برای هر فصلی مناسب هستند، اگر قرار است از آنها در فصل بهار استفاده کنید، به غیر از استایل مینیمال می‌توانید از انواع دیگر تیشرت‌ها و شومیزهای آستین بلند برای ست کردن با جین مام استایل استفاده کنید.
شلوار جین مام استایل،شلوار جین مام استایل چیست، انواع شلوار جین مام استایل، شلوار جین مام استایل زنانه، شلوار جین فاق بلند، شلوار جین آبی متوسط، مشخصات شلوار جین مام استایل، ست مینیمال با مام استایل، ست تیشرت اسپرت با شلوار جین، ست کت با جین مام استایل، شلوار جین و شومیز

4. هودی و مام استایل یک ترکیب بی‌‌نظیر

هودی‌ها چند دهه‌ای می‌شود که جزء لباس‌های محبوب جوانان به حساب می‌آید. این لباس دوست داشتنی ترکیب زیبا و منحصر به فردی با شلوار جین مام استایل ایجاد خواهد کرد، حتما آن را امتحان کنید.
در کنار هودی، از پولبور و سیوشرت‌ها نیز حتما برای استایل خود استفاده کنید. این سه برای استایل پاییزه شما با شلوار جین مام استایل بسیار جذاب خواهد بود.

شلوار جین مام استایل،شلوار جین مام استایل چیست، انواع شلوار جین مام استایل، شلوار جین مام استایل زنانه، شلوار جین فاق بلند، شلوار جین آبی متوسط، مشخصات شلوار جین مام استایل، ست مینیمال با مام استایل، ست تیشرت اسپرت با شلوار جین، ست کت با جین مام استایل، شلوار جین و هودی

تولیدی پوشاک اندیشه

تولیدی پوشاک اندیشه یک برند ایرانی در زمینه تولید انواع محصولات پوشاک ورزشی، اسپرت و راحتی است، در این تولیدی، پوشاک ورزشی با در نظرگرفتن تمامی استاندارها طراحی و تولید می‌شود. ما در اینجا به شما انواعی از ست‌های ورزشی و اسپرت زنانه را معرفی می‌کنیم:

 • ست تیشرت وشلوار زنانه
 • ست نیم تنه و ساق زنانه
 • تاپ و ساق زنانه
 • نیم تنه و شلوارک زنانه
 • ست تاپ و نیم تنه وشلوارک زنانه
 • تاپ ورزشی زنانه
 • لگ ورزشی زنانه
 • شلوار اسلش دخترانه
 • تیشرت وشلوارک دخترانه
 • ست گرمکن وشلوار دخترانه
 • هودی اسپرت دخترانه
 • مانتو اسپرت دخترانه

برای دیدن انتخاب‌های بیشتر به سایت فروشگاهی ما سر بزنید