مقالات, نکاتی پیرامون رنگ لباس

رنگ های مناسب برای ارائه و سخنرانی

رنگ های مناسب برای ارائه و سخنرانی

نوع ارائه، کاری که شما انجام می دهید، موقعیت مکانی و مخاطب شما، در پوشیدن رنگ لباس شما تاثیر گذار خواهد بود ،اما آیا شما میدانید رنگ های مناسب برای ارائه و سخنرانی چه رنگ هایی هستند ؟ آیا پوشیدن لباس های پر زرق و برق به ارائه شما کمک خواهد کرد ؟

دقیقا اینکه در چه مکانی سخنرانی میکنید ، و متناسب با حرفه ی خودتان لباس بپوشید ، اگر شما یک دانشجو ، مدیر ، کارمند یا هر عنوانی شغل دیگری که در این حیطه ؛ هستید ، مسلما پوشیدن لباس های جیغ و رنگ های زننده یک افتضاح است ، اما اگر مجری برنامه های کودک ، سخنران جشنواره ی مد و فشن و .. می باشد ، بهتر است متناسب با مکان و شرایط از رنگ های لباس جذاب و خیره کننده استفاده کنید .

همچنین اگر مشاوه ی رنگ هستید ، هیچکس انتظار ندارد که شما با یک کت و شلوار کلاسیک حاضر شوید ، پس پوشیدن لباس های رنگین یک انتخاب خوب می باشد .

رنگ های مناسب برای ارائه و سخنرانی

رنگ های مناسب برای ارائه و سخنرانی

برای سخنرانی لباس چه رنگی بپوشیم

برای ی سخنرانی در یک مکان کاملا رسمی بهتر است یک کت و شلوار کاملا کلاسیک و شیک بپوشید

اگر فکر میکنید ممکن است ما بین سخنرانی اعتماد بنفس خود را از دست بدهید ، بهتر است ، یک لباس زغال سنگی شیک بپوشید .

رنگ مشکی : یکی از محبوب ترین رنگ ها برای ارائه سخنرانی و سمینار ، رنگ مشکی میباشد ، رنگ سیاه قوی‌ترین و مقتدرترین رنگ است. مشکی نور را جذب می‌کند . فضا را کوچک‌تر نشان می‌دهد. این رنگ احساس قاطعیت ، الزام و رسمیت را به وجود می‌آورد

رنگ خاکستری : با پوشیدن این لباس افراد با شخصيت ، محترم ، مسلط به خود و اهل عمل به نظر مي‌رسند و شخصيت آن ها تا حدي اسرار آميز ، زيرك و جذاب جلوه مي‌كند. اما اگر یک سخرانی طولانی دارید بهتر است این لباس را نپوشید یا با دیگر رنگ ها ترکیب کنید ، زیرا این رنگ به تنهایی باعث خستگي ، افسردگي ، سردي ، ياس و نا اميدي در افراد مي‌شود.

رنگ سورمه ای :رنگ سورمه ای رنگی سرد است که سبب بوجود آمدن حس صمییت و فضای دوستانه میشود ، پس اگر میخواهید در محیط سخنرانی یک فضای دوجانبه ی دوستی پدید بیاید ، سورمه ای بپوشید همچنین ،رنگ های مثل رنگ سرمه ای و مشکی باعث احساس اقتدار می شود که در نتیجه اعتماد بنفس را ایجاد می کند

رنگ قهوه ای : رنگ قهوه ای رنگی همه پسند نیست و فاقد اقتدار می باشد و نشانه ی فروتنی است ، اما اگر فکر میکنید در این لباس خیلی شکیل و زیبا بنظر میرسید ، بطوری که در مستمعین شما حس بدی تلقین نشود ، از پوشیدن آن در سخنرانی لذت ببرید ، این رنگ كمك مي‌كند تا بر مطالب خود تمركز داشته باشند .

معرفی منبع :

این مطلب توسط تولیدی پوشاک اندیشه برند برتر پوشاک مردانه و زنانه ، بزرگترین تولید کننده ی بلوز شلوار مردانه و تیشرت شلوار مردانه تهیه شده است

شخصیت شناسی رنگ بنفش

علت پوشیدن رنگ صورتی خانم ها