مقالات, نکاتی پیرامون رنگ لباس

رنگ لباس متناسب با چهره

رنگ لباس متناسب با چهره

رنگ لباس متناسب با چهره

هنگام خرید لباس از رنگ هایی استفاده کنید که متناسب با پوست شماست . رنگ هایی که زیبایی و جذابیتتان را چندین برابر می کند در این تصور نباشید که فلان لباس ها به من نمی آید و فقط لباس های سفید یا سیاه در کمدتان خود نمایی کند خودتان را رها نموده و بین دنیای رنگ ها بهترین انها را انتخاب کنید . اما هنگام انتخاب ، توجه به رنگ لباس متناسب با چهره از اهمیت زیادی برخوردار است .

رنگ لباس متناسب با چهره

این نکته همواره یادتان باشد شخصیت  افراد با لباسهای رنگی بیشتر نمایان می شود .پس خودتان را پشت رنگ های تیره و کدر پنهان نکنید . الان وقت ان است که تا جایی که امکان دارد رنگ مشکی را از دسترس خود خارج کنید زیرا با کمی تامل خود به این نتیجه خواهید رسید که با لباس های روشن روحیتان باز تر و احساس سرخوشی خواهید داشت این حس خوب را ازخودمان و دوستانمان دریغ  نکنیم .
شرکت تولیدی پوشاک اندیشه ، برند برتر پوشاک راحتی و اسپرت با تولید انواع لباس های زنانه و مردانه در طرح ها و رنگ های متفاوت ،شیک و جذاب این قابلیت را داراست که هر کس با هر رنگ پوست یا هر قد و هیکلی بتواند بهترین پوشش را برای خود انتخاب کند .
اگر نگاهی به محصولات این تولیدی پوشاک داشته باشید خواهید دید که دقیقا همان لباس با همان طرح و رنگی که شما می پسندید تولید شده و این خود یکی از افتخارات این تولیدی و عمده فروشی پوشاک می باشد زیرا که بسیار توانمند در این زمینه ظاهر شده است .

در این مقاله ، مطالبی در مورد رنگ لباس متناسب با چهره را برایتان بیان می کنیم تا زیبایی پوشش شما چندین برابر باشد . با ما همراه باشید .

رنگ لباس متناسب با چهره ی هر فرد

رنگ لباس مناسب برای پوست تیره :

 هرچه پوست تیره‌ تر باشد، لباس‌ های روشن‌تر بپوشید. از رنگ‌های مشکی، قهوه‌ای، سرمه‌ای کم‌تر استفاده کنید و رنگ‌های قرمز، فیروزه‌ای و سبز نعنایی را هم فراموش کنید.
اگر پوست تیره‌ای دارید، لباسی مغایر با پوستتان بپوشید. این مغایرت چهره را از یکنواختی بیرون می آورد و باعث جذابیت بیشتر اشخاص می گردد. رنگ‌های سفید، صورتی، آبی روشن، خاکستری روشن و خاکی بپوشید. بهترین رنگ ها برای کسانی که علاوه بر پوست تیره ، رنگ موها و چشمانشان هم تیره است آن‌هاییست که با رنگ چهره آن‌ها در تضاد باشد تا روشن‌تر به نظر برسند.

رنگ لباس مناسب پوست گندمی :

از رنگ مشکی، صورتی، زرشکی، بژ، سرمه‌ای و لاجوردی در صورتی که پوست گندمی دارید، استفاده کنید. خوشبختانه بیش‌تر رنگ‌ها از جمله رنگ‌های خاکی به این نوع پوست می‌آیند. از رنگ‌های هم‌رنگ با پوستتان پرهیز کنید. از رنگ سبز پسته‌ای، بنفش مات و کم رنگ، قهوه‌ای تیره هم دوری کنید.

رنگ لباس مناسب پوست خیلی روشن :

پوست های روشن یعنی افرادی که معمولا موهای بلند و روشن دارند و رنگ چشم آنها سبز، آبی، خاکستری یا قهوه ای روشن است بهتر است رنگی را به کار ببرند که با رنگ پوستشان تضاد داشته باشد.
به طور مثال رنگ های مناسب این گروه شامل؛ آبی ملایم، قهوه ای بژ، آبی سیر و هر رنگی غیر از سفید است. اما رنگ های نامناسب این افراد قرمز، صورتی، نارنجی، زرد و ارغوانی است. در این گروه باید به طور کلی از رنگ های خشن و روشن استفاده نمود تا تضاد کافی با رنگ پوست به وجود آید. اما به کار گیری رنگ های گرم به هیچ عنوان توصیه نمی شود.
اگر خیلی سفید هستید، رنگ سفید و آبی روشن را کنار بگذارید. افرادی که پوست روشن دارند معمولا موهایشان قرمز یا بلوند است. بهتر است از رنگ‌های خیلی روشن و تند که در تضاد با پوست آن‌ها است مانند رنگ بنفش، قرمز، نارنجی یا زرد خودداری کنند.

رنگ لباس مناسب پوست معمولی :

این افراد ازادترین دسته در انتخاب لباس می باشند افرادی که دارای پوست های معمولی (نه تیره و نه روشن) هستند می توانند تقریبا از هر رنگ لباسی استفاده کنند.
از آنجا که هر دو رنگ روشن و تیره می تواند با این گونه رنگ پوست مغایرت داشته باشد، بنابراین از هر دو طیف رنگ می توان استفاده کرد ولی بهتر است برای جذابیت بیشتر پیراهن را هماهنگ با رنگ چشم انتخاب کرد.
رنگ های مناسب این گروه عبارتند از بژ، آبی، سورمه ای، گندمی، مشکی و صورتی و رنگ های نامناسب این افراد مغز پسته ای، بنفش، قهوه ای تیره و قرمز است . تنها رنگ هایی را که این گروه اصلا نباید به کار برند رنگ های نزدیک به رنگ پوست شان است. برای مثال اگر رنگ پوست شما زیتونی است از پوشیدن لباس زیتونی یا قهوه ای خودداری کنید.