پوشاک, مقالات

راهنمای خرید آنلاین شلوار

راهنمای خرید آنلاین شلوار

راهنمای خرید آنلاین شلوار

راهنمای خرید آنلاین شلوار: این روز ها فروشگاه های اینترنتی رونق خاصی پیدا کرده است ، اکثر مردم ترجیح میدهند بجای حضور در فروشگاه از فروشگاه های اینترنتی خرید کنند .

مزایای استفاده از خرید اینترنتی از خرید سنتی بسیار بیشتراست زیرا محدودیت ندارد و خریدار میتواند تمام محصولات را ببیند و به همه ی ویژگی های آن دقت کند و پس از اطمینان خرید خود را انجام دهد ، همچنین در خرید اینترنتی میتوانید هر زمان و در هر مکانی که حضور دارید کالای مورد خود را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید .

در هر مکانی که هستید آنلاین خرید کنید :

راهنمای خرید آنلاین شلوار | خرید شلوار مردانه

در خرید و فروش محصولات میتوانید در هر مکانی که هستید اینکار را انجام دهید در وقت مسافرت و … هیچ فرقی نمیکند میتوانید به کارتان نیز برسید.

از بین رفتن فاصله :

فاصله‌ی مشتریان تا فروشگاه فقط به اندازه‌ی یک کلیک است . شما می توانید از طریق اینترنت با مسئول فروش در تماس باشید ، به مشکلات رسیدگی کنید ،  از همه مهم‌تر اینکه ، می‌توانید سفارش‌ها و پرداخت‌ها را مستقیما انجام دهید .

دسترسی همیشه به محصولات :

خیلی از نهاد ها ، فروشگاه‌ها ، پمپ‌بنزین‌ها و بیمارستان‌ها به دلیل نوع خدماتی که ارائه می کنند به صورت  ۲۴ ساعته فعال هستند ، این کار برای خیلی از کسب‌ و‌ کارهای دیگر غیر ممکن است. البته ، بدون اینترنت غیر ممکن است . با وجود فروشگاه اینترنتی ، این امکان برای مشتریان فراهم شده ، به طوری که هر زمانی از شبانه‌ روز و در هر مکانی ، سفارش‌ها و نیاز های خود را ثبت می کنند . این مسئله برای کسب‌ و‌ کار بی نهایت سودمند است .

فروشگاه اینترنتی اندیشه :

شرکت اندیشه در هر صورتی به اصل راحت بودن و آسانی خرید ، مشتری فکر میکند و برای عرضه محصولات هم به صورت اینترنتی هم به صورت حضوری برای خریداران امکانات کافی را فراهم نموده است .

تولیدی پوشاک اندیشه ، بزرگترین عمده فروشی تیشرت شلوار زنانه و مردانه در مشهد ، تولید کننده و ارائه دهنده ی انواع ست های خانوادگی ، لباس راحتی مردانه و زنانه ، لباس ورزشی مردانه ، لباس خواب مردانه و زنانه ، ست کت پیژامه ی مردانه ، انواع بلوز بچگانه ، ست های مردانه و زنانه ی اسپرت و … است .

1- خرید اینترنتی شلوار زنانه

2- خرید اینترنتی شلوار مردانه مدل دایان

شلوار زنانه مدل ژانت | خرید شلوار زنانه | خرید اینترنتی شلوار زنانه | شلوار زنانه | شلوار اسپرت زنانه | خرید شلوار زنانه اسپرت | عمده فروشی اندیشه | فروش عمده ی شلوار اسپرت زنانه

شلوار زنانه

3- خرید اینترنتی شلوار زنانه مدل ژانت

 

هنگام خرید شلوار به موارد زیر توجه نمایید :

 1. توجه داشته باشید نوع لباس و نوع شلوار تاثیر زیادی در شخصیت افراد دارد ، شلوار رسمی ، نیمه رسمی ، غیر رسمی ، جین ، پارچه ای ، گشاد ، لول ، تنگ و … هر کدام ظاهری متفاوت به افراد می بخشد .
 2. قبل از خرید به قیمت شلوار مورد نظر توجه نمایید . زیرا عواملی مانند : کیفیت پارچه و کیفیت دوخت و همچین طراحی آن ، در قیمت گذاری پارچه نقش دارد .
 3. گاهی اوقات ، پوشیدن لباس های تنگ و چسبان ، راحتی افراد را سلب می نماید ، پس هنگام خرید کاملا به این موضوع دقت کنید ؛ اگر شلوار تنگ میخرید ، شلواری را انتخاب کنید که قابلیت کشسانی بالایی داشته باشد تا راحت باشید .
 4. از تمیزی و کیفیت دوخت اطمینان حاصل نمایید ، لباس هایی که درزهای عریض دارند نشانه ی لباس خوب و درز های باریک نشان دهنده ی کیفیت پایین است ؛ در خرید اینترنتی برای اطمینان از این موارد باید با برند آشنایی کامل داشته باشید .
 5. از سالم و کیفیت خوب دکمه های شلوار مطمئن شوید ، در خرید اینترنتی برای اطمینان از این موارد باید با برند آشنایی کامل داشته باشید .
 6. افرادی که دارای بالاتنه ی زیاد هستند شلواری که دور کمرش پهن باشد انتخاب نموده و افراد کمر باریک از شلوار های فاق کوتاه استفاده نمایند .
 7. هنگام پرو لباس توجه داشته باشید شلوارتان سایز خودتان باشد زیرا تنگ و گشادی شلوار ، پس از پوشیدن از جذابیت لباس کاسته و فرم بدنتان را بهم ریخته نشان می دهد .
 8. دقت کنید که دمپای شلوار در اصطلاح خیاطی ، تاپ دار نشود و دوخت درز تو پای شلوار روی پا ، بایستد ؛ در خرید اینترنتی برای اطمینان از این موارد باید با برند آشنایی کامل داشته باشید .

معایب شلوار تنگ و چسبان :

گرچه شلوار چسبان و تنگ بسیار پر مصرف و برازنده می باشد اما در صورتی که از پارچه ی راحت و مناسب تهیه نشده باشد :

 1. راحتی و آسایش پوشنده را سلب می نماید .
 2. شلوار و به طور کلی همه ی انواع لباس های تنگ زودتر از سایر پوشاک فرم زیبای و شیک اولیه ی خود را از دست می دهد .
 3. این نوع البسه ، با اختلال در تهویه ی پوست ابتلا به انواع حساسیت و عفونت های پوستی را افزایش می دهد .
 4. متاسفانه ، تنگی لباس در ناحیه کمر و پاها باعث افزایش فشار به قلب برای بازگرداندن خون شده و این عضو حساس بدن را به مخاطره می اندازد .
 5. پوشیدن شلوار تنگ باعث درد و ورم در قسمت کمر و زانوان می شود .

ویژگی های پارچه ی شلواری :

نکاتی در مورد خرید شلوار ، ذکر شد اما اصلی ترین مورد در انتخاب لباس توجه به ویژگی و خصوصیات پارچه ی آن می باشد .

 1. از ثبات رنگ پارچه مطمئن شوید .
 2. جنس پارچه یعنی نازکی و ضخامت آن را بررسی نموده و متناسب با فصل ، پارچه ی مد نظرتان را خریداری کنید .
 3. دقت داشته باشید که پوستتان با جنس پارچه حساسیت نداشته باشد .
 4. هنگام خرید گوشه ای از پارچه را به مدت چند ثانیه در ، دست محکم فشرده و میزان چروک پذیری آن را چک کنید .
 5. جنس هایی را برای دوخت شلوار انتخاب نمایید که شستشو اتو کردنش آسان باشد .

مطالب مرتبط :

نکات انتخاب شلوار براساس فرم بدن