مقالات

خلاقیت با تیشرت قدیمی

خلاقیت با تیشرت قدیمی

خلاقیت با تیشرت قدیمی

ما همیشه در جستجوی راه های خلاقانه ای هستیم که بتوانیم از تی شرت های قدیمی استفاده کرده و دوباره آنها را بازیافت کنیم . ( خلاقیت با تیشرت قدیمی )

13 ترفند جالب با پیراهن قدیمی را ببینید ، با این ترفند ها میتوانید انواع لباس های دور ریختنی را به چیز های جالب و قابل استفاده تبدیل کنید ؛ علاوه بر این با این کار میتوانید از افزودن لباس به زباله دان جلوگیری کرده و سهم خود را در حفظ محیط زیست تا حدودی ادا کنید .

12 ترفند برای استفاده از تیشرت قدیمی

1. خلاقیت با تیشرت قدیمی ، تبدیل تیشرت به تاپ جدید

آیا در کمد لباس خود تیشرت قدیمی دارید ، تیشرتی که بیش از حد ساده است که می توانید کمی آنرا تغییر دهید ؟  اگر شما از علاقه مندان به خیاطی هستید ، این یک فرصت عالی برای تبدیل تیشرت خود به تاپ است ، همچنین میتوانید روی آن طرح های جالب و زیبا بچسبانید .

خلاقیت با تیشرت قدیمی / خلاقیت با لباس قدیمی / تیشرت قدمی را به لباس زیبا تبدیل کنید

خلاقیت با تیشرت قدیمی

2. تبدیل تیشرت به تاپ بندی

با استفاده از ضایعات موجود در پیراهن قدیمی فقط از مخلوط تی شرت های ساده ، لباس های جدیدی بسازید!

خلاقیت با تیشرت قدیمی | استفاده ی مجدد از تیشرت قدیمی | تبدیل تیشرت به تاپ بندی

خلاقیت با تیشرت قدیمی

3. تبدیل تیشرت قدیمی به لباس کودک

اگر به طور قطع تصمیم گرفته باشید که می دانید دیگر پیراهن خاصی نمی پوشید اما هنوز فکر می کنید شخصی در خانواده شما با این رنگ زیبا به نظر می رسد ، حتی اگر برای او خیلی بزرگ باشد ، چه می کنید؟

خلاقیت با تیشرت قدیمی | تبدیل تیشرت به لباس بچگانه | خلاقیت با لباس های قدیمی

خلاقیت با تیشرت قدیمی

4. تبدیل تی شرت به شالگردن

آیا شما به آرم یا طرح جلوی تی شرت خود علاقه مند هستید .

خلاقیت با تیشرت قدیمی | تبدیل تیشرت به سالگردن | از لباس قدمی خود مجددا استفاده کنید

خلاقیت با تیشرت قدیمی

5. تبدیل تیشرت به تاپ ساحلی

 آیا مدت هاست که طرفدار تاپ های ساحلی فرسوده و کاملاً مشهور به سبک DIY هستید می توانید حاشیه هایی با اندازه کاملاً مناسب و شیک برش دهید.

میتوانید قبل از برش حاشیه ها کمی رنگ آنرا کمرنگ تر کنید .

خلاقیت با تیشرت قدیمی | تبدیل لباس قدمی به لباس جدید

خلاقیت با تیشرت قدیمی

6. تغییر مدل تیشرت

اگر از یکنواختی تیشرت خود خسته شده اید ، این روش میتواند جذابیت فوق العاده ای به لباس شما بدهد ، با ساختن برش هایی در کناره ها و گره زدن آنها با جزئیات بصری زیبا (و صادقانه بگویم ، کمی تهویه هوا خنک) واقعاً خلاقانه و جذاب بود.

خلاقیت با تیشرت قدیمی | تیشرت بافته شده | تبدیل لباس قدمی به لباس جدید

خلاقیت با تیشرت قدیمی

7. تبدیل تیشرت به کیسه ی خرید

اخیراً در زمینه حذف کیسه های پلاستیکی در زندگی بسیار تلاش شده است ، این موارد جایگزین های بسیار مناسبی برای کیسه های یکبار مصرف هستند ؛ شما چندین و چند بار با این کیسه متوانید به خرید بروید .

مزیت استفاده از این کیسه ها کمک به محیط زیست است ، اینروز ها سیاره ی زمین برای هضم انبوه زباله ها نیاز به کمک بشر دارد ، نه افزودن زباله های بیشتر.

خلاقیت با تیشرت قدیمی | کیسه ی خرید پارچه ای | پاکت خرید پارچه ای

خلاقیت با تیشرت قدیمی

https://atpo.ir/new/%d8%a7%d8%b2-%da%a9%db%8c%d8%b3%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%be%d8%a7%d8%b1%da%86%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%81%d8%a7%d8%af%d9%87-%da%a9%d9%86%db%8c%d9%85/

8. دو تی شرت را به لباس کودک تبدیل کنید 

با استفاده از تیشرت های قدیمی میتوانید یک لباس زیبای دخترانه بسازید ، اگر مدل ذکر شده را نمیپسندید ، به سلیقه ی خودتان آنرا بدوزید .

خلاقیت با تیشرت قدیمی | تبدیل تیشرت به لباس جدید | تبدیل پیراهن به لباس دخترانه

خلاقیت با تیشرت قدیمی

9. تبدیل تیشرت به پیشبند بچه

آیا هنوز کاملاً به فکر صرفه جویی در آرم های تی شرت به روش های خلاقانه هستید ،ما یک گزینه فوق العاده جذاب به شما ارائه می دهیم که برای افرادی که تی شرت های زیادی دارند می توانند از شر آن خلاص شوند .

خلاقیت با تیشرت قدیمی | تبدیل تیشرت به پیشبند | با لباس قدیمی پیشبند برای بچه ها درست کنید

خلاقیت با تیشرت قدیمی

10. تبدیل تیشرت به تاپ پشت تاب خورده

آیا هنوز به این فکر می کنید که چقدر دوست دارید از روی تی شرت های قدیمی خود یک لباس تمرینی خلاقانه “جدید” بسازید .

خلاقیت با تیشرت قدیمی | تغییر مدل لباس | مدل لباستان را تغییر بدهید

خلاقیت با تیشرت قدیمی

11. تبدیل تی شرت به لباس سرهمی بچگانه

میتوانید تیشرت خود را به یک لباس جذاب برای کودک عزیزتان تبدیل کنید،  در اینجا ایده های بسیار ساده و راحت وجود دارد که برای بچه ها بسیار راحت است .

خلاقیت با تیشرت قدیمی | تبدیل تیشرت به سرهمی بچگانه | تیشرت خود را به سرهمی تبدیل کنید

خلاقیت با تیشرت قدیمی

12. تبدیل لباس های قدیمی به تیشرت چند تیکه بچگانه

اگر چند لباس قدیمی دارید و میخواهید از همه ی آنها استفاده کنید ، لباس چندتیکه بچگانه بهترین انتخاب برای شماست ، در اینجا یک پیشنهاد عالی وجود دارد که به شما امکان می دهد از تکه های هر اندازه   ، برای ایجاد یک لباس بچه گانه شایان ستایش ، تیکه های کوچک استفاده کنید!

خلاقیت با تیشرت قدیمی

خلاقیت با تیشرت قدیمی

سخن پایانی

هدف من از انتشار پست هایی نظیر این مطلب ، کمک به محیط زیست است ، ما هرکدام در حفاظت از محیط سهم داریم ، در این دوره بیشتر از هروقت دیگر ، شاهد تغییرات آب و هوایی ، آتش سوزی جنگل ها ، جدا شدن بزرگترین کوه یخی در قطب جنوب و .. بوده ایم .

اگر به این موارد فقط به منزله ی اخبار نگاه کنیم ، اتفاقات هیجان انگیزی بوده اند ؛ اما آیا میدانید چه آسیب های جبران ناپذیری به زمین وارد آمده است ؟ آیا میدانید اگر گرم شدن زمین با همین سرعت ادامه پیدا کند ، بسیاری از شهر ها بعلت گرمای بیش از حد باید خالی از سکنه شود ، بسیار از جنگل ها در آتش ها خواهد سوخت و بسیاری دیگر درگیر طوفان و سیل های ویرانگر خواهد شد ؟

بنابراین بهتر است هرکس به اندازه ای که میتواند به کمک کند ، در حوضه ی کاهش ضایعات نساجی ؛ لباس باکیفیت تر و الیاف طبیعی بخرید ، تا عمر آن طولانی تر شود ؛ اگر میخواهید با روند مد همراه باشید و همواره جدید لباس بپوشید ، لباس های قدیمی تر خود را بفروشید ، به کالای کاربردی تبدیل کنید یا اهدا کنید .


  برای خودمان زمینی سبز و زیبا را بسازیم 

8 پارچه ی 100٪ سازگار با محیط زیست
مد در محیط زیست


مطالب مرتبط

تولید پوشاک مشهد اندیشه ، برند برتر پوشاک راحتی و اسپرت ، تولید کننده ای انواع لباس راحتی مردانه ، لباس راحتی زنانه ، لباس ورزشی زنانه ، لباس ورزشی مردانه ، لباس ست مردانه و زنانه و …. ، برای حفاظت از محیط زیست و استفاده ی مجدد از لباس های قدیمی مطالب مفیدی را منتشر نموده است ، در ادامه لینک برخی از مطالب را قرار داده ام .

از کیسه های پارچه ای استفاده کنیم

خلاقیت با لباس های قدیمی

8 ترفند برای استفاده از لباسهای قدیمی

تبدیل لباس قدیمی به دکوراسیون منزل

آموزش دوخت دمپایی روفرشی با لباس قدیمی