پوشاک, مقالات

خرید عمده ست بلوز شلوار مردانه

خرید عمده ست بلوز شلوار مردانه

خرید عمده ست بلوز شلوار مردانه

خرید عمده ست بلوز و شلوار مردانه: وقتی سخن از اسپرت به میان می‌آید ، عموما فضای ورزشی و اماکن تفریحی مد نظر قرار خواهد گرفت ، بنابراین بلوز شلوارهای اسپرت آن دسته لباس‌هایی هستند که بعنوان لباس ورزشی مردانه استفاده می‌شوند و گاهی برخی از آنها را می‌توانید در دیگر اماکن نیز استفاده کنید .

 شلوار و بلوز راحتی مردانه : لباس راحتی مردانه شامل پوشاکی است که آقایان آنها را صرفا در منزل می‌پوشند .

بلوز شلوار راحتی و اسپرت مردانه : پوشاک ورزشی عموما بسیار باکیفیت  و راحتی هستند ، به همین دلیل مدتی است که لباس‌های ورزشی وارد مدهای خیابانی و محیط خانه شده‌اند .این دسته از لباس را هم در منزل و هم بعنوان لباس ورزشی استفاده می‌کنند.

ست بلوز و شلوار مردانه,بلوز شلوار اسپرت,لباس پنبه‌اي,خريد اينترنتي,توليدي پوشاك انديشه,خرید عمده ست بلوز شلوار مردانه / ست بلوز و شلوار مردانه

بلوز شلوار مردانه باکیفیت چه ویژگی‌هایی دارد ؟

جدیدترین ست‌های بلوز شلوار مردانه با کیفیت بالا صددرصد پنبه از محبوب‌ترین لباس‌های راحتی و ست‌های ورزشی مردانه می‌باشد که امروزه جایگاه خاصی بین مردم ایران پیدا کرده است، مدل‌های جدید بلوز شلوار مردانه از پنبه‌ی ارگانیک تهیه شده‌اند که سازگاری خوبی با محیط زیست دارند .

بلوز شلوار مردانه پنبه‌ای

لباس‌هایی که از پنبه تولید می‌شوند قدرت و دوام بسیار بالایی دارند .نرم هستند و راحت پوشیده می‌شوند ،بر خلاف بسیاری از پارچه‌های مصنوعی، پنبه عرق  بدن را جذب و آن را به هوا تبدیل می‌کند. و مانند یک حوله رفتار می‌کند،  رطوبت را از پوست  دور می‌کند و در نتیجه نمی‌گذارد باکتری‌ها و قارچ‌ها رشد کنند این ویژگی باعث شده است که بهترین پارچه برای تولید ست لباس ورزشی ، لباس زیر و همچنین لباس خواب باشد.

پنبه یک عایق بسیار خوب می‌باشد : پنبه  درجه حرارت را مانند یک عایق کنترل می‌کند در تابستان سرد  و در فصل زمستان گرم نگه می‌دارد .

بلوز شلوار پنبه ای  مناسب با  هر فصلی از سال است. از دیگر ویژگی‌های پنبه‌ای می‌توان به طبیعی بودن آن اشاره کرد: در حالی که پارچه‌های مصنوعی با مواد شیمیایی تولید می‌شوند، پارچه‌های  پنبه طبیعی هستند و پوست را تحریک نمی‌کنند و آلرژی‌زا نیستند. به همین دلیل است که برای نوزادان و افرادی که  پوست حساس  دارند این جنس لباس‌ها توصیه می‌شود. حتی باند و گاز هم از پنبه درست شده است .

خرید عمده ست بلوز شلوار مردانه برند اندیشه‌، هم ورزشی هم راحتی

از دیگر ویژگی های بلوز شلوار مردانه تولیدی پوشاک اندیشه ویژگی‌های مثبت و عالی آن برای محیط ورزشی می‌باشد همانطور که در پاراگراف قبلی بیان کردیم لباس‌های پنبه عرق  بدن را جذب و آن را به هوا تبدیل می‌کند و همچنین نمی‌گذارد باکتری‌ها و قارچ‌ها رشد کنند که این ویژگی آنها را به بهترین لباس برای محیط‌های ورزشی تبدیل می‌کند.

ایده های ترکیب رنگی برای ست بلوز شلوار مردانه

بهترین ترکیب رنگی برای لباس مردان معمولا با روند مد و تغییرات فصول تغییر می‌کند، همچنین بهترین ترکیب رنگ لباس برای هر شخص بر اساس سن، جنس، رنگ چشم و مو و تن پوست متفاوت است. ما ایده‌های ترکیب رنگی ست بلوز شلوار مردان را توصیح می‌دهیم .
ایده های ترکیب رنگی ست بلوز شلوار مردان

ایده های ترکیب رنگی ست بلوز شلوار مردان

همانطور که می‌دانید رنگ‌ها دنیای پیچیده و پر رمز و رازی دارند، آنچه که اهمیت دارد یادگیری ترکیب رنگی‌، آشنایی کامل با خواص رنگ‌ها ، خواص درمانی و روانشناسی رنگ‌هاست ، ما همیشه در یک گلخانه‌ی پر از گیاه احساس آرامش می‌کنیم.
رنگ های گرم‌تر رنگ مانند رنگ قهوه‌ای و طلایی در واقع باعث می‌شود روحیات مردم گرم‌تر باشد  در حالی که کسانی که با رنگ‌های سبک‌تر مانند آبی و سفید بیشتر در ارتباط هستند سرتر می‌باشند .
با این همه گستردگی دنیای رنگ‌ها چیز عجیبی نیست که ترکیب رنگی در پوشش از اهمیت بالایی برخوردار است، ما در ادامه قوانین کلی برای ترکیب رنگی لباس زنانه و مردانه و همچنین ایده‌های جالب برای ست بلوز شلوار مردانه مردانه را توضیح می‌دهیم .

قوانین ترکیب رنگی مناسب برای لباس ست مردانه

برخی از ترکیبات رنگی قابل قبول برای مردان و زنان وجود دارد. اجازه دهید ما راجع به بعضی از آنها بحث کنیم:

رنگ‌ها واقعا می‌توانند شخصیت شما را به درستی معرفی کنند.
 1. رنگ‌های روشن‌تر و ملایم‌تر باعث می‌شوند که شما بزرگ‌تر و پرتر بنظر برسید.
 2. رنگ‌های تیره باعث می‌شود شما کوچک‌تر و باریک‌تر به نظر برسید.
 3. رنگ‌های  آبی، مشکی و خاکستری رسمی و معتبر هستند.
 4. برای اینکه بلندتر به نظر برسید ، لباس‌های تک رنگ بپوشید .
 5. تضاد رنگی، پیراهن‌های روشن با شلوار‌های تیره و بالعکس بپوشید .
 6. مردان دارای رنگ پوست روشن: بهتر است از رنگ‌های روشن مانند نارنجی و زرد استفاده کنند.
 7. مردان با رنگ پوست تیره متوسط: قهوه‌ای باید از رنگ‌های بیش از حد تیره یا بیش از حد روشن جلوگیری کنند.
 8. ترکیب رنگ لباس برای پوست تیره : از رنگ‌های بیش از حد روشن و بیش از حد تیره جلوگیری کنید.

بهترین ترکیب رنگی برای لباس ست مردانه

 1. پیراهن سفید، آبی، صورتی خیلی روشن  و بژ با شلوار در رنگ‌های قهوه‌ای شکلاتی، آبی روشن، شتری و آبی کهربایی بسیار خوب ست می‌شود.
 2. پیراهن‌های رنگی تیره مانند آلبالویی، بنفش، آبی تیره، مشکی و سفید با شلوارهای بژ، کرم، خاکی و خاکستری بسیار خوب به نظر می‌رسند . 
 3. پیراهن چهارخانه به خوبی با شلوار سفید خالص  ست می‌شود .
 4. شلوارهای خاكی با پیراهن‌های آبی دریایی، آلبالویی ، قرمز، سبز، سیاه، سفید، بنفش، آبی کله غازی teal، صورتی لایت و خاکستری به خوبی ترکیب می شوند.
 5. شلوار سیاه به خوبی با پیراهن‌های آبی، آلبالویی، زمردی، نارنجی، سفید، بنفش، زرد، صورتی روشن و خاکستری روشن ترکیب رنگی خوبی می سازد.
 6. شلوار کرم یا بژ به خوبی با پیراهن‌های آبی دریایی، سبز آبی، آلبالویی، صورتی و مشکی ترکیب می‌شود.
 7. شلوار خاکستری با پیراهن‌های آبی، سبز، قرمز، مشکی ، آبی، صورتی روشن و گیلاسی یک ترکیب  رنگی ایده آل می‌شود .
 8. شلوار آبی دریایی به خوبی با پیراهن آبی، سفید، زرد، صورتی، خاکی، قرمز، هلویی، سبز روشن، مشکی و سفید، بنفش، قرمز مایل به زرد، زرد، آلبالویی و غیره به خوبی ست می شود.

خرید لباس ست مردانه

برای خرید عمده بلوز شلوار مردانه با انواع ترکیب های رنگی به فروشگاه‌های پوشاک مشهد مراجعه کنید . تماس 
خرید اینترنتی لباس ست