پوشاک, مقالات

تیشرت شلوار مردانه سیاه سفید

تیشرت شلوار مردانه سیاه سفید

تیشرت شلوار مردانه سیاه سفید

تیشرت شلوار مردانه سیاه سفید: لباس های سفید مشکی طرفداران زیادی دارد، این دو رنگ که دو سر طیف رنگی قرار گرفته اند ، تضاد رنگی بسیار عمیقی دارند  و در واقع تمام رنگ های دنیا بین این دو رنگ است؛ سفید و مشکی هر دو جزو رنگ های خنثی هستند.

What To Wear With Black Jeans For Men - 50 Fashion Style Ideas
رنگ مشکی در واقع جذب تمام رنگ ها و عدم وجود نور است. مشکی یکی از رنگ های خنثی بوده که برای توصیف قدرت و تاریکی و مرگ به کار می رود و مکمل آن، رنگ سفید می باشد. رنگ مشکی جاذب کامل نور است و رنگ سفید نمادی از انعکاس کامل ، در واقع این دو رنگ در تضاد عجیب و عمیق خود تداعی کننده مفهوم هایی هم چون هستی و نیستی، مرگ و زندگی، خوبی و بدی، پاکی و ناپاکی و هر مفهوم شدیدا متضاد در دنیا با این رنگ ها نشان داده می شوند.

ست تیشرت شلوار مردانه پنبه ای سفید مشکی

این مدل های تیشرت و شلوار بسیار ساده و جالب هستند و از لباس های پنبه ای باکیفیت حساب میشود ، وجود الیاف پنبه در این لباس های اندیشه سبب شده تا بعنوان یک لباس تابستانی، زیبا ،بسیار شیک و همچنین محبوب به حساب بیاید ، علاوه بر این از مدل های ست مردانه برند اندیشه بعنوان ست لباس ورزشی مردانه و ست لباس راحتی مردانه استفاده میشود .
همانطور که میدانید لباس های پنبه ای دارای قدرت جذب بالایی می باشد ، بنابراین در هنگام فعالیت ورزشی یا در روز های گرم تعریق بدنتان را به راحتی جذب میکند و بدنتان خشک خواهد ماند ، بعلاوه بخاطر خاصیت تنفس لباس پنبه این رطوبت به محیط بیرون انتقال داده میشود و احساس خنکی به شما دست میدهد ، از دیگر ویژگی های این تیشرت شلوار  میتوان به ضد آلرژی بودن ، راحتی ، سبکی ، کیفیت دوخت فوقالعاده ، بسته بندی منحصر بفرد و .. اشاره کرد .
رنگ سفید باعث میشود که نور به مقدار بسیار زیادی منعکس شود و لیفت های پنبه نیز باعث میشود تا خنک و راحت باشد ، این دو ویژگی در کنار هم میتواند یک لباس ایده آل برای تابستان بسازد .

آشنایی با استایل‌های سفید و مشکی برند اندیشه

تولید پوشاک اندیشه با تیم طراحی توانمند توانسته بهترین و متفاوت‌ترین مدل های استایل اسپرت مردانه  را تولید کند، بیش از صد مدل ست تیشرت شلوار تولید شده که هر کدام ویژگی های خاص و منحصر بفرد خویش را دارد ؛ علاوه بر کیفیت عالی در طراحی ، دوخت نیز دارای کیفیت خوبی است و به رنگبندی آن توجه ویژه ای شده است .
برای خرید ست تیشرت شلوار سیاه سفید ، ست بلوز شلوار مردانه ، ست تیشرت شلوارک مردانه ، ست لباس ورزشی مردانه سیاه سفید ، ست لباس راحتی سیاه سفید و … کلیک کنید .

1. مدل ست اندریمان

ست تیشرت شلوار سیاه سفید مردانه اندریمان

2. ست تامی

ست تیشرت شلوار مردانه مدل تامی

3. مدل ست ترنادو

ست تیشرت شلوار مردانه سیاه و سفید مدل ترنادو