استایل ، مد ، فشن ، ترند, مقالات

بهترین لباس برای عکس پاییزی

بهترین لباس برای عکس پاییزی

بهترین لباس برای عکس پاییزی

شما چه چیزی را برای عکس های پاییزی خود می بپوشید ، فصل پاییزی از راه رسیده و در حال حاضر ذهن اکثر خانم ها درگیر اینست که چه ژست عکاسی برای پاییز بگیرم ؟ یا اینکه کدام لباس را برای برای عکس های پاییزی انتخاب کنم ؟ آقایان بی احساس نیستید ، اما فقط نسبت به زنان کمی در این موضوع عقب هستند ؛ ما در این مطلب بهترین لباس برای عکس پاییزی مخصوص خانواده ها را معرفی میکنیم .

برای گرفتن یک عکس پاییزی فوق العاده باید چکاری انجام دهیم ؟

برای یک عکس پاییزی خانوادگی مراحلی که در ادامه به آن اشاره کرده ایم را دنبال کنید ، مسلما شما میتوانید خلاقانه ترین عکس های پاییزی را بگیرید .
همانطور که میدانید پاییز کمی سرد تر میشود ، بسیاری ترجیح میدهند لباس های چند لایه بپوشند تا هم شیک تر باشند و هم خاص تر جلوه کنند ، برخی آقایان نیز ترجیح میدهند تا با پوشیدن یک ست سویشرت شلوار مردانه ، یا یک ست کاپشن شلوار مردانه خود را خلاص کنند ، همچنین برخی از آقایان و خانم ها دنبال لباس های متفاوت ، برند ، متناسب با رنگ پاییز ، شکیل و زیبا هستند ؛ همچنین برخی از خانم ها هم ترجیح میدهند ست سویشرت شلوار زنانه و ست کاپشن شلوار زنانه را به کمد خود اضافه کنند تا هم در محیط های ورزشی و هم در دیگر امکان راحت باشند .
اما با گذشتن از این موارد برای گرفتن عکس پاییزی چه کنیم ؟


1- راحت باشید و خودتان باشید.

اول از همه اجازه بدهید هر کس هر لباسی که دوست دارد بپوشد ، هر کس خودش باید در عکس خود احساس زیبایی کند .

اگر مشتاق پوشیدن یکشلوار جین و بلوز هستید ، حتما علاوه براین سعی کنید راحت باشید و در آن لباس احساسی خوشایند داشته باشید .

چنانچه بچه ها از شلوار جین خوششان می آید ، بگذارید شلوار جین بپوشید. اگر دختر شما دوست دارد دامن بپوشد اجازه بدهید تا دامن بپوشد ، به زور او را مجبور به پوشیدن لباس های مختلف نکنید ، زیرا شما باعث میشود تا او فقط مانند یک مترسک جلوی دوربین ظاهر شود و هیچ احساس خوبی نداشته باشد .

بهترین لباس برای عکس پاییزی

مطمئن شوید که بچها نیز بسیار عالی هستند ، بچه ها معمولا در انتخاب لباس بسیار اذیت میکنند ، پس توصیه میکنم چند لباس مناسب انتخاب کنید و حتی سعی کنید این لباس ها را با هم ترکیب و هماهنگ کنید  ، بخاطر داشته باشید که ممکن است ناگهان هوا کاملاً سرد شود ، بنابراین ژاکت و لوازم جانبی شما نیز مهم هستند! شال و روسری واقعا مناسب است  ، همچنین لباسهای بافتنی بسیار زیبا هستند .

2- با خانواده هماهنگ شوید.

برای ایجاد هماهنگی در رنگ لباس یک پالت رنگ را انتخاب کنید و به آن بچسبید! و عکس هایی بگیرید که تاسالیان سال به دیوار منزلتان حس نشاط و سرزندگی بدهد ، شاید همه شما ترکیبی از بلوز کرم و شلوار جین را بپوشید. یا اینکه همه باید در ست لباس خود ، یک لباس خردل رنگی داشته باشند.

اگر کت و سویشرت هایی با رنگ متفاوت دارید ، لباس های زیر ( لایه های اولیه ) را با هم هماهنگ کنید ، البته هرچه لباس هماهنگ تر باشد عکس شما شگفت انگیز تر به نظر می رسند.

بهترین لباس برای عکس پاییزی

بهترین لباس برای عکس پاییزی

3- با طبیعت مخالفت نکنید و با طبیعت یکی باشید!

پس زمینه فوق العاده پاییز است ، بنابراین با یک رنگ همراه باشید! پالت های رنگ جین ، کرم ، خاکستری ، پرتقالی ، خردل و آلویی شگفت انگیز به نظر می رسند!همیشه یک رنگ پایه و یک رنگ دیگر را انتخاب کنید .

نکات مهم در عکاسی پاییزی

  1. از رنگ های روشن و غیر طبیعی چشم را به سمت رنگ جلب می کند ، اجتناب کنید ، تا زیبایی طبیعت بیشتر نمایان باشد .
  2. از رنگ های روشن جلوگیری کنید زیرا آنها با خود رنگ پاییز درگیر خواهند شد. رنگ های مبهم بهتر خواهد بود.
  3. سعی کنید از طرح های جسورانه و چشم نواز خود داری کنید. درعوض ، لباس های ساده را بپوشید .
  4. لطفا (خیلی لطفا!) از لباس با چاپ حروف بزرگ یا آرم بپرهیزید ، زیرا این موضوع نیز لباس شما را بیشتر زیبایی طبیعت نمایان میکند .
  5. رنگ مشکی رنگی بسیار دوستداشتنی است اما برای مناظر پاییز … می تواند کمی کسل کننده باشد!
  6. مهمترین چیز در یک عکاسی خانوادگی اینست که شما راحت هستید و سرگرم ! این گونه فعالیت ها سریع و شاد هستند .

تولیدی و عمده فروشی پوشاک پاییزی مردانه و زنانه و بچگانه

مسلما همه با تولیدی و عمده فروشی پوشاک مشهد اندیشه آسنایی دارید ، این تولیدی که در تابستان لباس تابستانی مردانه و زنانه با الیاف کاملا طبیعی پنبه را در رنگ های بسیار متنوع تولید میکند ( مانند تیشرت شلوار مردانه ، تاپ شلوارک مردانه ، تیشرت و ساق زنانه و … ) ، در فصل پاییزی نیز اقدام به تولید لباس پاییزی مردانه و زنانه در رنگ ها و طرح های بسیار متفاوت و زیبا نموده است .

شما میتوانید با مراجعه به سایت برخی از زیباترین مدل های پاییزی را مشاهده کنید ، شایان ذکر است که تولیدیات اندیشه بصورت ست خانوادگی نیز موجود بوده و میتوانید برای عکس های اییزی خاص خود از آنها استفاده کنید .