پوشاک, مقالات

بلوز آفشولدر

بلوز آفشولدر

بلوز آفشولدر

در بین مدل های بلوز زنانه ، یکی از شیک ترین و زیباترین آنها بلوز آفشولدر است که با طراحی و دوخت بسیار با کیفیت در کشور خودمان نیز تولید می شود.

بلوز آفشولدر

این مدل ها در لیست محبوب‌ترین و هیجان انگیزترین مدل‌های بلوز دخترانه و زنانه قرار دارد. که به عنوان پوشاک فانتزی ، شیک و راحت استفاده شده و غالبا آستین های کوتاهی دارند.

به دلیل تفاوت و تنوع بسیار بالا به صورت تک سایز ارائه شده است و در سایز های استاندارد مناسب برای روزانه , مهمانی‌ها طراحی شده است.

در طراحی این بلوز از مدل یقه قایقی, باز و جنس پارچه این محصول ازنخی, گیپور مرغوب و بادوام است مناسب فصل بهار, تابستان, پاییز است.

بافت - آفشولدر

بافت – آفشولدر

بلوز های آف شولدر بهترین انتخاب برای دختر خانم های جوان در فصول گرم سال مانند تابستان است.
بلوز گلدار آفشولدر

بلوز گلدار آفشولدر

الگوی مدل های لباس آف شولدر را از pinterest مشاهده نمایید.

بلوز دخترانه آف شولدر

بلوز دخترانه آف شولدر

بلوز آستین بلند آف شولدر

بلوز آستین بلند آف شولدر

بلوز آستین کلوش

بلوز آستین کلوش

بلوز آف شولدر مناسب بدن گلابی شکل

این لباس ، واسه کسایی که اندام مدل گلابی دارن انتخاب متناسبی است.

بلوز آف شولدر مناسب فرم بدنی مثلثی

خانم‌هایی که اندام‌شان به فرم مثلث برعکس یا توت فرنگی است، سینه و شانه‌های برجسته‌ و کمر باریک دارند. آنها باید توجه‌ها را از پایین‌تنه دور کنند. اگر فرم بدن شما مثلثی است، مدل جدید بلوز زنانه و دخترانه آف‌شولدر و یقه قایقی را امتحان کنید. در ضمن هر چه آستین بلوز شما کوتاه‌تر و ساده باشد، شما جذاب‌تر و باریک‌تر به نظر خواهید رسید. در ضمن از پوشیدن بلوزهای یقه بسته خودداری کنید، زیرا توجه‌ها را به سمت شلوار و پایین‌تنه می‌کشاند.

طراحی های فوق العاده زیبایی از لباس های آف شولدر توسط طراحان ارائه و تولید کننده گان دست به تولید انبوه آن زده اند فروش مدل های آف شولدر موفق بوده و به دلیل زیبایی و جذابیت زیادش در مجالس و مهمانی ها و حتی به عنوان لباس راحتی در منزل مورد استفاده قرار می گیرد.

این مدل ها ، در کمد لباس خانم ها تنوع ایجاد نموده و این تنوع در طرح و رنگ و اندازه دلیل محکمی برای محبوبیت زیاد این مدل هاست.

نکته :

افرادی که بازوی بزرگ و سرشانه پهنی دارین دارند سعی کنید این لباس را کمتر استفاده کنید چون فرد را  چهارشانه و درشت تر نشان می دهد.

خصوصیات بلوز آف شولدر

  1. بلوز آف شولدر ، دارای یقه ای باز و راحت ( یقه افتاده روی شانه ) است ،
  2. یقه ی این بلوز ها اکثرا طرح دار ( یقه قایقی – یقه گرد باز و … ) دوخته می شود.
  3. برای فصول گرم سال و مهمانی ها و مجالس مناسبند.
  4. در بین بانوان جوان محبوبیت بالایی دارد.
  5. لباس های آف شولدر سرشانه ندارد و به جای سرشانه معمولا دو بند نازک و باریک دارد. و برخی نیز به صورت دکلته دوخته می شوند.

بلوز بدون سرشانه زنانه آستین بلند، ساده، یقه هفت، دارای فرم یا فیت چسبان، یقه از پشت نیز فرم هفت دارد و باز است، این بلوز به راحتی با استایل ها مختلف کژوال و رسمی ست می شود

عرفی منبع :

 تولیدی و عمده فروشی پوشاک مشهد ، با ارائه ی محصولات کاملا ایرانی مانند :
لباس خواب مردانه ، لباس خواب زنانه ، لباس ورزشی مردانه ، لباس ورزشی زنانه ، تی شرت چاپی  ، تیشرت تبلیغاتی ، تاپ شلوارک مردانه ، تاپ شلوارک زنانه ، شلوارک کتان مردانه ، انواع ساق های رنگی زنانه و … در نظر دارد با تولید لباس سنتی تمامی اقوام ایرانی سعی در ترویج فرهنگ اصیل کشور عزیزمان و تشویق به استفاده از لباس های سنتی زیبا دارد .