استایل ، مد ، فشن ، ترند, مقالات

ایده های پوشیدن شنل – مدل های شنل

ایده های پوشیدن شنل - مدل های شنل

ایده های پوشیدن شنل – مدل های شنل

شنل مناسب فصل پاییزی و زمستان است ، با پوشیدن شنل میتوانید ظاهری جذاب و شیک داشته باشید ، وقتی صحبت از لباس بیرونی است ، هیچ چیز شیک تر از آن نیست ، شنل ها انواع محتلفی دارند ، ما در این پست ایده های پوشیدن شنل – مدل های شنل را معرفی میکنیم .

با پوشیدن شنل فرم بدنتان تا حد زیادی پنهان میشود ولی در عین حال شنل یک لباس کامل و شیک است ،آنرا در هر موقعیتی میتوانید بپوشید ، در فصل سرد سال روش های زیادی برای گرم نگه داشتن خود است اما اگر می خواهید جذاب و دلربا به نظر برسید ، مطلب را تا انتها بخوانید .

ایده های پوشیدن شنل

اگر نمی دانید چگونه می توانید یک شنل را بپوشید و با پوشیدن آن کمی مشکل دارید . در اینجا چند نکته در مورد چگونگی پوشیدن شنل آورده شده است.

  • بالاتنه ی شما با پوشیدن شنل تقریبا تکمیل است ، پس باید به این فکر باشید که با شنل چه نوع شلوار جین یا ساقی بپوشید ، سعی کنید شلوار خود را طوری انتخاب کنید که متعادل بنظر برسید .
  • شنل هایی که تا ناحیه ران میرسند به زیبایی ظاهری شما کمک می کند.
  • یک شنل رنگ روشن را با یک ترکیب کاملا مشکی بپوشید .
  • شنل خود را با شلوار چرم و چکمه بپوشید .
  • یک شنل پشمی با رنگ های خنثی را با شلوار جین بپوشید .
  • شنل ممکن است ظاهرتان را بزرگ و حجیم نشان دهد ، بنابراین یک کمر بند برای حفظ فرم کمرتان داشته باشید .

مدل های شنل

1- شنل برای زمستان

شاید شما هم فکر میکنید که شنل مدت کوتاهی است که در صدر روند مد قرار گرفته است ، اما بهتر است بدانید که این لباس برای سالها بنعوان لباس پاییزی و زمستانی مد بوده است .

این لباس بسیار متفاوت است و شما را بخوبی گرم نگه میدارد ،

مدل های شنل دخترانه 4

مدل های شنل دخترانه

2- استایل پاییزی کژوال

اگر می خواهید خود را از نسیم خنک پاییز حفظ کنید و گرم بمانید می توانید در فصل پاییز از شنل استفاده کنید. سبک های بلند تر و سبک تر شنل برای این فصل مناسب هستند .

مدل های شنل دخترانه 3

مدل های شنل دخترانه

3- شنل کالج دخترانه

ممکن است بخواهید لباس های جدیدی به کمد لباس روزانه دانشگاه خود اضافه کنید. توصیه می کنیم برای فصل پاییز یک شنل خاص دخترانه را انتخاب کنید .

مدل های شنل دخترانه

مدل های شنل دخترانه

4- شنل بارانی

مدتها شنل تنها برای افراد سلطنتی بود اما این روز ها همه آنرا میپوشند ، میتوانید شنل خود را با پیراهن زاه راه ، شلوار جین و چکمه های بلند بپوشید .

مدل های شنل دخترانه 1

مدل های شنل دخترانه

5- شنل با کمر بند

اگر احساس میکنید شنل برایتان خیلی گشاد است و نگران از بین رفتن فرم کمرتان هستید ، فقط کافیست از ک کمربند استفاده کنید ، سپس چکمه های بلند بپوشید .

مدل های شنل دخترانه 8

مدل های شنل دخترانه

6- شنل شطرنجی

شنل های طرح دار بسیار شیک و زیبا هستند. آنها چند منظوره هستند زیرا هم گرما و کلاس شما را در کنار هم فراهم می کنند.  شما می توانید با اضافه کردن شلوار جین ، یا پوشیدن رنگ های خنثی با این شنل در محیط های رسمی حضور پیدا کنید .

مدل های شنل دخترانه 7

مدل های شنل دخترانه

7- شنل مخصوص دختران

دختران معمولا به جای مدل های سنتی و مرسوم دنبال شنل های مد روز هستند ، با استایلی متفاوت از زنان .

مدل های شنل دخترانه 6

مدل های شنل دخترانه

8- شنل خز با شلوار جین

یک بلوز شلوار زنانه جین بپوشید سپس یک شنل یکدست پشمی یا خز را از روی آن بپوشید . از کفش های کرم پاشنه بلند  استفاده کنید تا قدتان را کشیده تر نشان دهد .

مدل های شنل دخترانه 5

مدل های شنل دخترانه

برای خرید پوشاک پاییزی مردانه و زنانه شامل ( ست سویشرت شلوار مردانه ، سویشرت شلوار زنانه ، کاپشن شلوار زنانه ، کاپشن شلوار مردانه ، بلوز شلوار مردانه ، بلوز و ساق زنانه و … ) به تولیدی و عمده فروشی پوشاک مشهد اندیشه مراجعه کنید .

لینک های مفید :
کاربرد پنبه در لباس های پاییزی و زمستانی
مدل های بلوز پاییزی مردانه
ایده های لباس پاییزی برای زنان
جدید ترین مد لباس پاییزی دخترانه
نکات مهم درباره ی پوشاک فصل پاییز
پوشیدن رنگ مشکی با رنگ های پاییزی